Cruise control volledig aangesloten, OPGELOST

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
15-05-2010 09:58 #1080983 door V700 register
Cruise control volledig aangesloten, OPGELOST is gemaakt door V700 register
Hallo volvo liefhebbers,
In een ander draadje heb ik het over mijn CC gehad maar ben er nog niet helemaal uit, volgens mijn schema moet ik deze aansluiten op de A/T (dit is de automaat toch) wie weet waar ik deze aan mag sluiten?
 <img src="/sites/default/public_files/user7701/B0B4.jpg" alt="schema CC 9-polig" title="schema CC 9-polig" width="500" height="431" />
Nu, alles is volgens dit schema aangesloten, het gaat zeker om een 9polige CC, 8 in de stekker en 1 los.
Wat heb ik nagekeken:
1. het vacuum gedeelte, alles is dicht als ik er aan zuig, de slangen, de balg en als ik rem dan schiet de vacuum weg, alleen als ik op het pompje zuig of blaas stroomt de lucht weg, maar bij een pompje kan dit toch?
2. de bedienings schakelaar hem ik nagemeten op de stekker, als ik hem aan zet komt er stroom, als ik op resume druk krijg ik even een stroom en als ik op set speed druk ook.
3. Bij de vacuumpomp ook gemeten, uit, op 1 draad stroom, aan op alle 3 draden stroom? is dit gek?
4. vandaag de auto op de brug, achterkant beetje omhoog en toen weer getest, maar als ik de CC bedien gebeurt er niets, je voelt ook niets bij de vacuumpomp als je hand er op ligt, ook zie je niets bij het balgje gebeuren.
Nu heb ik de gele draad, voor het snelheidssignaal, achter op de teller klok aangesloten op een vorkje waar ruimte is voor 2 stekkers, hier zat ook al een gele draad op die richting het tussen console loopt. (als je tegen de achterkant aan kijkt zit dit vorkje ong. tussen de klok en de km teller boven aan. Nu lees ik geregeld over een E aansluiting die achter op de teller unit zou zitten maar deze kan ik nergens vinden.) Ik vertrouw deze aansluiting niet helemaal want ik heb hier gewoon stroom op continu, dit lijkt mij niet normaal.?
Nu zie ik op de tekening nog een rood/blauw van de stop lt switch naar de brake pedal switch, moet ik deze appart er tussen leggen of loopt dit standaard al in de kabelboom (zie geen rood/blauw op de stekker van rem licht schakelaar)
Ik heb de topic iets aangepast, maar Baseman en Mathy bedankt voor de reactie, achteraf lees ik de tekening inderdaad ook zo :) 
Nu heb ik geprobeerd er zo duidelijk mogelijk uitleg te geven, hoop dat het een beetje een beeld geeft,

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
15-05-2010 11:02 #1276299 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Nee hoor.
Zoals ik het lees, is het gewoon een doorlussing, wat ook wel logisch is.Bij de automaat heb je immers geen koppeling, die aan de andere kant in je schema genoemd staat.
Heb je overigens een 14-pins of 9-pins?
En had je de volledige inbouwinstructie reeds gevonden?

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • Mathy van Nisselroy
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
15-05-2010 12:05 #1276304 door Mathy van Nisselroy
Beantwoord door Mathy van Nisselroy in topic A/T vs M/T
Hallo Volvisti
Is inderdaad een doorlussing.  Aan de andere kant staat namelijk M/T oftewel manual transmission.
groetjes
Mathy

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
16-05-2010 22:47 #1276484 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Klopt niet.

Mr.Mukkes schreef : Ik vertrouw deze aansluiting niet helemaal want ik heb hier gewoon stroom op continu, dit lijkt mij niet normaal.?

Klopt niet.
Bij stilstand moet er niets op staan, en als je rijdt een speedpulse vanaf de achteras.
Van welk bouwjaar is jouw auto?Van voor 1994?

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
16-05-2010 23:03 #1276489 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic 09-1994

Baseman schreef : Van welk bouwjaar is jouw auto?Van voor 1994?

de wagen is van 09-1994, modeljaar 1995
deze wagen: <a href="/node/21192" target="_blank"> www.volvo700vereniging.nl/node/21192

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
16-05-2010 23:13 #1276495 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic ken het
Ken het probleem!!
Draadje bij rempedaal sensor doorknippen en dan deze erbij op zetten en dan doet ie het!!
Al meerdere malen gedaan zo...
succes!

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
16-05-2010 23:13 #1276496 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Ik heb het even nagekeken.
Ik heb een tellerbak van 1992 en van 1995 er even bijgepakt.
Die van 92 heeft een dubbele klem E waar de speedpulse + op staat.Die heeft de 95-er bak niet, die klem E.
De dubbele vork die eruit steekt, is D, maar op de tellerunit zelf niet doorgelust naar S+.
Op de printplaat, achterop, mis een stukje drager (dat blauwe matje, zeg maar), waar ABS in staat.Meteen links erboven, zit de S+ aansluiting.Als het goed is, zit daar een enkel pinnetje op, waar ook een AMP op kan.Klopt dat?
Ik zou hem daar op zeggen en even testen.
Overigens werkt ie alleen, als je harder rijdt dan 45 km/h, ongeveer, maar dat wist je vast al.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
16-05-2010 23:15 #1276497 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic uuhhh?

scaniar164 schreef : Draadje bij rempedaal sensor doorknippen en dan deze erbij op zetten en dan doet ie het!!

kun je mischien iets duidelijker zijn? mischien de kleur van de draad die je bedoelt? en welke  schakelaar van de 2?

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
16-05-2010 23:21 #1276498 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Zeg..........
Heb je eigenlijk ECC op de auto?Of gewone airco.
Overigens zou je niet moeten hoeven knippen (voor zover dat grammatikaal klopt) in de bedrading om het werkend te krijgen.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
16-05-2010 23:21 #1276499 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic AMPtje :)

Baseman schreef : Op de printplaat, achterop, mis een stukje drager (dat blauwe matje, zeg maar), waar ABS in staat.Meteen links erboven, zit de S+ aansluiting.Als het goed is, zit daar een enkel pinnetje op, waar ook een AMP op kan.
Overigens werkt ie alleen, als je harder rijdt dan 45 km/h, ongeveer, maar dat wist je vast al.

Klopt, hij zit nu inderdaad op de D
De s+ aanduiding heb ik inderdaan gezien, hier zit geen pinnetje op maar is een schroefje, AMP bedoel je daar een stekkertje mee?
Ja dat van de 45 km per uur wist ik, heb hem op de brug getest met de wielen vrij, ook bij 100 kmu werkt ie niet 

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Moderators: Jerry Stam

Over de vereniging

Social

  • Facebook
  • Flickr
  • YouTube

De VolvoKV is lid van

FEHAC
KNAC
NCAD
Fehac
KNAC
NCAD