aanrijding 760TIC :(

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
07-07-2011 23:33 #1087965 door V700 register
aanrijding 760TIC :( is gemaakt door V700 register
Helaas heb ik vanavond een aanrijding gehad met mijn 760.
De situatie:Ik rijd op een 80 km weg, in de verte (600m) rijdt een auto voor mij die om onduidelijke reden begint te remmen. Hij remt vrij zacht, maar blijft dit wel doen, maar geeft geen richting aan en blijft ook netjes in het midden rijden. Ik laat het gas los tot 70 en nader de auto. In de weg zit een lichte knik. ik passeer de knik en zie dat de weg vrij is, de auto is inmiddels tot ik denk 40 / 30 km afgeremt, maar rijdt nog altijd netjes in het midden van de weg. Dus ik geef richting aan, verwissel van rijstrook en houd 70 km per uur vast. En net voordat ik naast hem zit draait hij het stuur om en komt mijn baan op. Ik claxoneer nog, ga vol in de remmen en wijk uit het fietspad op, maar het was niet meer te voorkomen... Zijn neus gaat mijn zijkant in :'(
De horror:<img src=" i478.photobucket.com/albums/rr148/v0lv0f...ding/07072011084.jpg " width="1024" height="768" />
<img src=" i478.photobucket.com/albums/rr148/v0lv0f...ding/07072011085.jpg " width="1024" height="768" />
<img src=" i478.photobucket.com/albums/rr148/v0lv0f...rijding/100_3681.jpg " width="1023" height="769" />
<img src=" i478.photobucket.com/albums/rr148/v0lv0f...rijding/100_3680.jpg " width="1023" height="769" />
<img src=" i478.photobucket.com/albums/rr148/v0lv0f...rijding/100_3683.jpg " width="1023" height="769" />
<img src=" i478.photobucket.com/albums/rr148/v0lv0f...rijding/100_3685.jpg " width="769" height="1023" />
En ter vergelijking, zo was het:
<img src=" i478.photobucket.com/albums/rr148/v0lv0f...rcooler/100_3763.jpg " width="1023" height="770" />
 
Nu heb een een aantal vragen:- wat kan ik voor een dagwaarde verwachten? Hij zag er goed uit, is bijna full option, en van 86 (precies 1 week belastingvrij). Of is dit allemaal niet van belang? Daarnaast is een 760TIC ook nog redelijk zeldzaam geloof ik?- Zou 'achteraf' taxeren nog enige nut hebben? Ik had komende week naar een scahde hersteller willen gaan om de achterste wielkastranden te laten lassen en spuiten, om hem daarna te laten taxeren. Want tsja, je gaat natuurlijk niet 2 keer in een half jaar taxeren. Achteraf gezien had ik dat natuurlijk wel moeten doen, maar achteraf praten is altijd makkelijk....- onderdelen... een deur en een voorscherm is nog wel in goede staat te vinden, maar een nieuwe buitendorpel??? Levert de dealer nog zoiets? (ik heb liever origineel plaatwerk). En de chrome lijsten in de deur, zijn die overzetbaar?Mochten er mensen iets van onderdelen hebben, of advies, ik hoor het graag! Zo vraag ik me ook af of er mensen bekend zijn met een goede schade hersteller in Limburg, of eventueel regio Eindhoven.
Alvast bedankt voor alle tips!

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • G.J.M. Molenaar (GAST)
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
07-07-2011 23:51 #1322601 door G.J.M. Molenaar (GAST)
Beantwoord door G.J.M. Molenaar (GAST) in topic Niet vrolijk!
Hier word je i.d.d. niet vrolijk van. Zoals ik begrijp/lees is er geen persoonlijk letsel. Dat is nl. niet te vervangen. Ik vrees dat je "de strijd" moet aangaan gezien je geen erkend taxatie rapport hebt. En, het dient gezegd te worden, een orginele belastingvrije 760 TIC heeft meerwaarde ten opzichte van een 740. Ik hoop dat je er goed uit komt, één raad: Leg je er niet te snel bij neer. Geduld en veel administratieve uurtjes gaan er in zitten. Uit ervaring; zoveel mogelijk schriftelijk vastleggen, "n.a.v.ons telefoongesperk d.d....." heeft geen zin.
Kijk hier even ook in de "zoekfunctie" op de bijbehorende trefwoorden. Je zult er verstelt van staan wat je alvast ter info krijgt. 
Succes met de afwikkeling!  

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
08-07-2011 00:08 #1322603 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Mooi balen!
Mooi balen man! :(

Dagwaarde van een '86 760 zonder taxatierapport? Geen drol.
Belastingvrij of niet doet een verzekering niet zoveel, behalve als er een taxatie rapport us

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • Wytze Broerze
  • Senior lid
  • Senior lid
Meer
08-07-2011 00:15 #1322605 door Wytze Broerze
Beantwoord door Wytze Broerze in topic Er is maar een vraag van belang
De expert moet jouw de schade vergoeden die is aangericht. Jij hebt hier niet om gevraagd
Als hij voor 5000 euro bijvoorbeeld een zelfde wagen voor je kan neerzetten is dat de schade. Tenzij een hersteller hem voor dat geld kan maken met originele onderdelen.
Als de expert er voor 3000 een te koop weet in dezelfde staat dan is dat de schade.
Zoek eens in NL een vergelijkbare wagen op en kijk wat ie moet kosten. dan heeft hij een indicatie wat het waard is. Taxatie rapport is niet zo van belang bij deze schade. Hij kan toch zien hoe ie was?
 
 

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
08-07-2011 00:19 #1322607 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic balen!!
Wow echt een heel vervelende situatie... Hoewel je er met een goede verzekering nog wel wat uit kan halen.
Ik heb zelf een verzekering bij een vertrouwde organisatie met een rechtsbijstand. Die laatste heeft me zeker ook geholpen bij mijn ongeluk 1,5 jaar geleden.
 
Bij mij was op een parkeerplaats iemand achteruit m'n 1989 Volvo 740 station binnen gereden terwijl ik voorbij kwam. De auto was niet getaxeerd maar wel aantoonbaar dealer onderhouden en in goede staat. Uiteindelijk is de waarde van de auto op ongeveer 1500 euro geschat. Daar kon ik dus wel wat mee. De auto was aan de hand van dat bedrag wel economisch total-loss (1 kapot achterportier en achterspatbord)..
 
De eikel die bij jou naar binnen is komen zetten heeft nog iets meer schade aan gericht dan bij mij het geval was. Toch lijkt de auto me ook meer waard.
Als je een goede verzekering hebt dan houden ze weldegelijk rekening met het feit dat de auto belastingvrij is. Ik zou er goed contact met ze over houden en de auto naar een bekend bedrijf brengen om de schadekosten te analyseren.
 
Vervangende delen eventueel gewoon van andere auto's af slopen. Mogelijks taat er bij autorima (Druten) nog een nette 940/960 in dezelfde kleur, zou voor je dorpel goed uit moeten komen. Ik heb er onlangs nog een open-dak spoiler uit geschroefd.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
08-07-2011 00:25 #1322609 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Geen enkel punt
De auto staat er nog knap bij. In de zin dat er goed is te zien, hoe de auto zonder schade is.
Alle factoren, zoals conditie en bouwjaar zijn gelijk als bij een preventieve taxatie.
Er is dus geen enkele bedreiging dat je een gemiddelde 740 dagwaarde aangemerkt krijgt.
 

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • Alexander Satter
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
  • LIFE FREE OR DIE
Meer
08-07-2011 08:20 #1322633 door Alexander Satter
Beantwoord door Alexander Satter in topic vergelijk materiaal
Net een tip van een schade hersteller:
wat kan helpen is vergelijkings materiaal aanleveren, gelijk bij de taxatie, niet achteraf.
dus niet afwachten, maar direct zorgen dat je je huiswerk gedaan heb.
heb er als vast 2 naar je gePBt
 

Volvo 940 sedan 1991 330dkm
Volvo 940 estate 1998 604dkm
Volvo 940 estate 1998 426dkm
Volvo 780 coupe 1986 in restauratie
Volvo 780 coupe 1987 428dkm
Volvo V70XC 2001 146dmiles
Volvo C70 2006 226dkm

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
08-07-2011 08:56 #1322636 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic plaatwerker
hoi daar hier in swalmen zit een kerel (geloof een tsjech) die echt een wereld klasse plaatwerker en lasser is en prijzen hanteerd die meer dan redelijk zijn.
echt kerel staat er bekent om als ie er naar kijkt dan is je deuk er uit.
hij heeft ferraries staan van 150.000 plus euro`s tot de uodste brikken en komen er allemaal perfekt er uit.
ik had een deuk in de achterkant van mijn 940 die was zo erg dat de caroserie aan dat de acterband van mijn station geen overkapping meer had en mijn achterdeur ook foetsie.
nou ik kwam binnen en 25 min later weer op weg uitgedeukt en nieuw raam erin en kompleet schoon gemaakt (gestofzuigd) deuk was 30 euro (niet weg gewerkt maar wel de hele caroserie terug op zijn plaats en raam was 25 euro)
ik was bij andere geweest auto minstens een week daar laten en toch wel een paar honderd euro`s meneer was bij hun een antwoordt.
bij hem een half uur later weer onder weg.
en voor rond de 700 euro de auto weer als nieuw .
hij neemt de delen uit tsjechie mee op kleur en last die er zo mooi in dat je amper hoeft te spuiten.
ik kijk effe of ik nog een kaartje van em heb en scan die in maar weet niet of ik zo vind want moet vanacht op vakantie heb het effe druk :{
hee succes met de opknap en ik doe mijn best belooft
groet will
 

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
08-07-2011 11:23 #1322651 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Nachtmerrie
Hallo,
Wat een nachtmerrie! Ik heb geen tips, maar wens je veel succes met het verhalen van de schade!
Groet, Gerben.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
08-07-2011 15:30 #1322664 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Nee.....!

Damn........
Da,s klooten....
Heb je rechtsbijstand?
Je moet naar een schadeherstelbedrijf die een goed woordje voor jou kan doen.
Liefhebbers auto,belastingvrij enz,enz....
Misschien mag/kun je zelf de onderdelen leveren om zo kosten te besparen.
T,is bij Slurpje toe ook gelukt.
heel veel suc( v) 6 met het herstel !!!

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Moderators: Jerry Stam