Vrolijk bericht van een trotse volvo rijder
- V700 register
- Nieuw lid
-
Mijn dag begon een beetje zorgelijk ik moest studeren maar tegelijkertijd, speelde er in mijn achterhoofd dat ik aan het volvotje wilde werken. gisteren was deze namelijk opgehouden met pruttelen. Toch maar WEER de studie aan de kant geschoven en aan de beun maar weer, het probleem zat hem in de lpg/benzine schakelaar. op de een of andere manier wil deze het niet meer doen waardoor mijn gas en bezineklepjes mooi dicht blijven staan.
Na twee keer de draadjes verkeerd te hebben kortgesloten(ik weet het 't is niet de bedoeling) ineens resultaat en de 740 2.3 loopt weer heerlijk op gas. benzine zit er niet meer in vrees ik<img src="/sites/all/modules/tinymce/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-frown.gif" alt="Frown" title="Frown" />
Even voorzichtig een rondje gereden maar alles bleef werken en er kwamen geen vonken meer uit mijn zekeringen kastje(A)
Vervolgens de volvo getracteerd op een luxe wasstraat pakketje en goh wat was ie weer aan het blinken. mede volvo rijders die hun hand even opsteken 't heeft toch echt wel wat hoor zo'n 740. rondje boulevard in vlissingen gereden met de ac aan die ook weer prima zijn werk uitvoerde.
zucht als je dan je auto ergens neerzet om een paar kistjes bier te gaan halen loop je gewoon lachend terug als je hem daar zo ziet blinken tussen alle "ongewassen"nieuwe auto's die in mijn ogen toch iets minder uitstralen<img src="/sites/all/modules/tinymce/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif" alt="Smile" title="Smile" />
Ik weet niet waarom ik dit aan het posten ben maar, het was heerlijk weer en ik ben er helemaal van in een goede bui gekomen volvotje staat buiten te blinken en ik zit binnen in de boeken... zucht vanavond toch nog maar een rondje doen.
ik heb een 740 automaat uit 1988 en rijd ongeveer 4500 kilometer per maand , ik was een discussie op het forum aan het lezen dat de belasting zo achtelijk duur was... 't is waar maar ik ben voor mening dat het 't waard is en ik nooit van mijn leven de volvo zou willen inruilen om vervolgens in een c1tje zoveel kilometer te moeten gaan rijden<img src="/sites/all/modules/tinymce/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-undecided.gif" alt="Undecided" title="Undecided" /> dan maar een dagje extra werken!
Heeft er nog iemand zo'n fijne 700 of 900 dag gehad?? ik ben benieuwd!
Fijne avond nog ik duik nog even de boeken in om vervolgens lekker te gaan bbqen
Groeten Thijs
Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.
- V700 register
- Nieuw lid
-
Nee,Thijs740GLT schreef : Heeft er nog iemand zo'n fijne 700 of 900 dag gehad?? ik ben benieuwd!
Vandaag de hele dag in een Landrover Defender met een boot erachter door het hele land gecrosst en daar knap je niet van op kan ik je zeggen. Qua comfort zo'n beetje de slechtste auto die je kunt treffen. Na mijn <a href="/node/24808" target="_blank">vakantierit</a> was ik fitter dan vanmiddag toen ik uit de Landrover stapte ..
Groet,
Jan-Willem
Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.
- Frank van der Zee (GAST)
- Nieuw lid
-
Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.
- V700 register
- Nieuw lid
-
Ik zie het voor me !frank620419319 schreef : Er bestaat amper een mooier moment dan de eerste blik op de westerschelde als je de oprit bij de nolle neemt. Gecombineerd met een zacht zoevende 940 lpt estate en een beetje helder weer kan de dag niet mer stuk.
Terzijde -en geheel off-topic- Frank:
is '620419319'
a. je gsm nummer zonder 0 er voor
b. je sofinummer
c. een deel van de VIN code van je GLT
d. het code nummer van je favoriete Volvo-onderdeel
e. je banksaldo in oude Italiaanse Lire's
f. het aantal redenen dat je inmiddels hebt bedacht om lid van de V700 vereniging te worden
g. ............ ?
Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.
- Siang Phoa
- Nieuw lid
-
Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.
- V700 register
- Nieuw lid
-
(!) Thijs, dan rijd je waarschijlijk op LPG en ben je werkstudent met de nadruk op 'werk' .Thijs740GLT schreef : Ik heb een 740 automaat uit 1988 en rijd ongeveer 4500 kilometer per maand
Onze auto's mogen vaak een dagje thuisblijven. Dan fiets ik naar mijn kantoor,Thijs740GLT schreef : Heeft er nog iemand zo'n fijne 700 of 900 dag gehad??
een heerlijk kwartiertje door het groen over de fietsroute langs het spoor naar Tilburg centrum
en rijdt Barbara evenzo per tweewieler -door de Oude Warande - naar de UvT vlakbij.
Wanneer ik eens buiten de stad moet zijn gaat <a href="/node/23966">IJsbeer</a> mee;
of <a href="/node/23591">KoBus</a>, als Barbara toevallig die dag ook een automobiel behoeft.
Vandaag had ik de 940 bij me; 't zonnetje scheen, mijn favoriete muziek klonk;
de automaat deed zachtjes z'n werk en ik rolde zalig over 's Heeren wegen.
Wat je noemt een fijne 900 dag !
Ik rijd zo min mogelijk auto als er geen geldige reden voor is, maar ik geef toe:
als ik ermee op pad ben, geniet ik van mijn baksteen met volle teugen; zo ook vandaag.
En niet alleen achter het stuur, maar ook als ik uitstap en even omkijk
Overigens, als ik eens met die rare KoBus weg mag is het anders, maar evengoed héél leuk...
Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.
- André Struis
- Nieuw lid
-
Wel mooi, daar niet van.
Maar ik krijg er toch altijd een beetje een voorstelling bij van "doodgaan"
zo van; dit hoor je net voordat je je laatste adem uitblaast, en je familie zit rond je bed.
Een CD-tje van Gare du nord doet het bij mij, in zuidelijke richting goed.
Richting Scandinavië ga ik voor Cornelis Vreeswijk, in het Zweeds........
Richting Dld; Rammstein, wat een stem heeft die gozer! en je deuren zijn ook gelijk weer uitgedeukt...........als daar aan de binnenkant speakers zitten
Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.
- V700 register
- Nieuw lid
-
<img src="/sites/default/public_files/user710/vacuum_meter_002.jpg" width="500" height="375" />
Philip heeft nu een klokje--buiten temp.--turbodruk-- volt meter.
Ik heb : klokje--buitemtemp.--vacuum--volt meter
Jan heeft: klokje-- buitentemp.--vacuum-- volt meter.
Nu is er volgens mij nog één combinatie mogelijk en dat is i.p.v een vacuum meter oliedruk/temp. meter? Heeft iemand deze binen de vereniging.?
Gelukkige groeten ûût Epe (wat is het leven simpel)
Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.
- V700 register
- Nieuw lid
-
Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.
- V700 register
- Nieuw lid
-
Dus na lang zoeken toch compleet gekregen,en dat was/is mijn leuk volvo gevoel .
 
 
Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.





