Avondje schilderen H&M loods

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
19-04-2008 00:05 #1064911 door V700 register
Avondje schilderen H&M loods is gemaakt door V700 register
Heren het was weer reuze gezellig.
En de muren zijn aardig wit aan het worden.
Bedankt voor alle hulp.
En Paul heeft weer mooie achterlichten.
En Rob zijn ruitenwisser interval (wat niet helemaal werkt geloof ik <img src="/sites/all/modules/tinymce/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-wink.gif" alt="Wink" title="Wink" />)
En niet te vergeten er is ook op de piano gespeeld.<img src="/sites/all/modules/tinymce/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif" alt="Laughing" title="Laughing" />

<img src=" i129.photobucket.com/albums/p228/740estate1987/Piano.jpg " width="448" height="336" />
<img src=" i129.photobucket.com/albums/p228/740estate1987/Piano1.jpg " width="448" height="336" />
Paul met zijn achterlichten bezig
<img src=" i129.photobucket.com/albums/p228/740esta.../Paulachterlicht.jpg " width="448" height="336" />
In de kofferbak staat onze looplamp<img src="/sites/all/modules/tinymce/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif" alt="Laughing" title="Laughing" />
<img src=" i129.photobucket.com/albums/p228/740estate1987/Looplamp.jpg " width="448" height="336" />
De auto s moesten natuurlijk allemaal naar binnen
<img src=" i129.photobucket.com/albums/p228/740estate1987/Autos.jpg " width="448" height="336" />
Ja ook mijn daf
<img src=" i129.photobucket.com/albums/p228/740estate1987/Daf66.jpg " width="448" height="336" />
Rob en Siebren aan het schilderen.
<img src=" i129.photobucket.com/albums/p228/740estate1987/RobSiebren.jpg " width="448" height="336" />
En wat wordt het wit he.
<img src=" i129.photobucket.com/albums/p228/740estate1987/wit.jpg " width="448" height="336" />

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
19-04-2008 00:14 #1198129 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic klasse!
Heren,
Grote klasse, het was weer gezellig. En wat een pianospel van Macs en Rob! Wibi is er niets bij .
Staat erg goed, al die volvo's in de loods. Krijgt de witte duivel ook een keer wat gezelschap. Daar knap'tie van op!
Bedankt voor de inzet heren, tot de volgende keek!

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
19-04-2008 00:26 #1198130 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Vrijdagavond een "maandagmorgen" relais geplaatst?
Inderdaad weer top-avondje. Beetje klussen, beetje kletsen, lekker bakkie koffie van Frits, pilsje van het huis en ondertussen plaatsen een paar techneuten, Paul en Siebren, 'even' mijn group-buy relais. Helaas hebben we nog geen verschil kunnen ontdekken met het bestaande relais, hij houdt onverstoorbaar een interval aan van ongeveer 6 a 8 seconden hoe we ook instellen en hoe we ook tellen.
Kan de pret niet drukken, was weer reuze gezellig mannen!
Rob K.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • André Struis
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
19-04-2008 00:28 #1198131 door André Struis
Beantwoord door André Struis in topic Uitstekend
Moet ik die uitstekende stalen buizen, gelast aan de voorgevel/staalconstructie, eraf halen?
Vroeg of laat haalt iemand er zich aan open/bezeren, of erger, je zit er met je Volvo tegen aan.............

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • André Struis
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
19-04-2008 00:35 #1198132 door André Struis
Beantwoord door André Struis in topic Leren....
Je moet het hem leren; 
1X wissen, hierna uit, volgende "wis-behoefte" op interval inschakelen. Deze tussen-tijd wordt door het relais "onthouden".
Werkt bij m'n Seat-je al jaren naar volle tevredenheid!!!
Als je niks doet dwz gewoon inschakeld, gedraagd hij zich als een gewoon relais.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • Mathy van Nisselroy
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
19-04-2008 00:53 #1198138 door Mathy van Nisselroy
Beantwoord door Mathy van Nisselroy in topic Tweede van rechts en niet de eerste (van rechts)
Hallo Rob

R. Korteweg schreef : Helaas hebben we nog geen verschil kunnen ontdekken met het bestaande relais ...

Dat kon Hein ook niet.  Tot ie er in Gemert achter kwam dat ie het verkeerde relais had vervangen.  Variabele interval op de achterruit.  Handig.  Maar niet wat ie wilde.
Groetjes
Mathy

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
19-04-2008 01:48 #1198143 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Yes
Ik denk dat je gelijk hebt Mathy, we hebben de meest rechtse vervangen. Dat was ook een gele en die zag er identiek uit. Ik begrijp nu dat er een zwarte uit moet en die gele erin. Waarschijnlijk moet het plastic pootje dat bij de gele in het midden zit, er afgeknepen worden. Gaan we proberen, eerst maar even genieten van een variabele achterruitwisserintervalrelais
tnq,
Rob K.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • Hein Wolda
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
19-04-2008 14:25 #1198165 door Hein Wolda
Beantwoord door Hein Wolda in topic Schaam, schaam
Rob,
Inderdaad moet je niet de gele vervangen. Ik had de dezelfde gedachte: geel vervangen door geel. En ook ik dacht dat er geen verschil was in de instelling. Gelukkig dat er dan altijd een Mathy is die je "even" op je fout kan wijzen. Bij mij werd het redelijk duidelijk toe ik het nieuwe relais eruit haalde en de voorwisser gewoon bleef werken maar de achterwisser niet meer
Je moet inderdaad de zwarte ernaast vervangen en dan werkt het wel en je moet inderdaad één van de plastic pootjes afknippen. Bij mij had het vervangen van het achterwisserrelais ook nog het nadeel dat de achterwisser op een gegeven moment helemaal niet meer wilde stoppen tenzij ik het contact uitzette.
Nu werkt alles weer naar behoren en ik moet zeggen dat het erg prettig werkt!

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
19-04-2008 17:59 #1198182 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Slijpen of niet?

struis schreef : Moet ik die uitstekende stalen buizen, gelast aan de voorgevel/staalconstructie, eraf halen?
Vroeg of laat haalt iemand er zich aan open/bezeren, of erger, je zit er met je Volvo tegen aan.............

Ik heb er ook al mijn gedachten eens over laten gaan. Of inderdaad afsluipen, of planken opleggen voor onderdelen etc... Heeft iemand een suggestie?
Heeft er ook iemand verstand van verlichting? Volgens mij zijn het al wat oudere armaturen en veel zijn er ook kaduuk of starten niet. Misschien kunnen we dit eens nalopen zodat we niet meer met reclameverlichtingen hoeven bij te schijnen?
Ben zelf nog even achter een watermannetje aangegaan om ons van het broodnodige water te voorzien, volgende week even met de veegwagen erdoor heen, knapt 'ie ook weer van op!
Grt.
Maurits

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
19-04-2008 18:03 #1198184 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Spiegel kapot

R. Korteweg schreef : Inderdaad weer top-avondje. Beetje klussen, beetje kletsen, lekker bakkie koffie van Frits, pilsje van het huis en ondertussen plaatsen een paar techneuten, Paul en Siebren, 'even' mijn group-buy relais. Helaas hebben we nog geen verschil kunnen ontdekken met het bestaande relais, hij houdt onverstoorbaar een interval aan van ongeveer 6 a 8 seconden hoe we ook instellen en hoe we ook tellen.
Kan de pret niet drukken, was weer reuze gezellig mannen!
Rob K.

Helaas moest ik voortijdig afbreken ivm een redelijk ernstig ongeval. Een van onze vrachtwagens had de spiegel kapot, aan de linkerkant om precies te zijn, maar we konden er niet echt goed meer bij... Want de vrachtwagen lag er op zeg maar... Gelukkig had de chauffeur niet zoveel last er van, kleine hoofdwond en gelukkig geen persoonlijke ongelukken...
Maar, het was erg vroeg zeg maar voor dat we weer in konden rukken...
Enne, de korte tijd dat ik er was, was het oergezellig, smaakte naar meer! Niks geen geneuzel en verplichtingen, gewoon lekker bezig zijn en OH-en.
Grt.
Maurits
&#160;

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Moderators: Jerry Stam

Over de vereniging

Social

  • Facebook
  • Flickr
  • YouTube

De VolvoKV is lid van

FEHAC
KNAC
NCAD
Fehac
KNAC
NCAD