stuurstang

  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
21-12-2005 19:56 #52672 door
stuurstang is gemaakt door
ik kwam op internet een verhaal tegen over de stuurstang in de amazon , het schijnt dat deze vanaf modeljaar 67 uit 2 delen is en dus bij een aanrijding inschuift.
voor 67 is de stang uit 1 stuk en zal dus bij een frontale aanrijding naar binnen worden gedrukt , zoals veel oldtimers dat hebben.
nou had ik nog een stuurstang uit een 67 er
en die is inderdaad gedeeld.
vraag is of deze gewoon in een 65 amazon is te gebruiken en of iemand anders al deze modificatie heeft gedaan (ervaring hiermee )

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
21-12-2005 22:01 #78287 door
Beantwoord door in topic stuurstang
In mijn vorige Amazon uit 65 heb ik dit ombouwen ook gedaan. En in de 66 die ik nu heb ook. Je moet stuurhuis en bovenstuk in zijn geheel overzetten.Makkelijk is wel een trekker voor de stuurkogels en voor het stuur Vervang ook het rubber verbindingsstuk tussen de delen dan stuurt het een stuk beter.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Over de vereniging

Social

  • Facebook
  • Flickr
  • YouTube

De VolvoKV is lid van

FEHAC
KNAC
NCAD
Fehac
KNAC
NCAD