scooter hulp gevraagd

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
04-06-2013 23:35 #1097885 door V700 register
scooter hulp gevraagd is gemaakt door V700 register
zoals de titel al aan geeft gaat het niet om een volvo maar hoop toch op dat jullie je gedachten er over willen laten gaan wand ik kom er niet meer uit. Het gaat om het volgende Ik heb een |DJ kymco snor scooter. hij heeft altijd goed gelopen en liep ongeveer 70 (ik weet het veel te hard) ik heb hem laatst wat beter afgesteld iets kleinere sproeier en een nieuwe bougie. de kleur van de bougie was nu een stuk beter als daar voor naa een tijd gereden te hebben uiteraard. Om dat ik de scooter wel wat hard vond gaan heb ik er een elektronice begrenzer ingebouwd waar door deze wat langzamer ging. dit is een tijdje goed gegaan. tot dat ik laatst een stukje ging rijden en de scooter steeds uitviel onder het rijden. ik dacht ff caberateurtje schoonmaken en gaan. maar helaas was dat niet zo. het probleem is alleen maar vager geworden. hij loopt nu heel slecht trekt soms wel goed op soms niet houd heel erg in komt moeizaam op snelheid niet eens de top snelheid. Af en toe een plof uit de uitlaat. hij wil gewoon niet lekker gaan rijden. wat ik al heb gedaan is. het brandstof systeem controleren dus de carburateur schoon gemaakt . gecontroleerd of de benzine toevoer goed is. dit is allemaal oke. het gekke is ook dat als ik de grotere sproeier er in doe die er voorheen altijd in heeft gezeten loopt hij helemaal niet meer dan verzuipt hij dan is de bougie helemaal nat. ik heb hem ff aan gekregen met die sproeier maar dan loopt hij bijna niet. met de kleine sproeier is het starten en lopen maar rijden als een krand. ik heb gekeken of er genoeg compressie is. ik heb vorig jaar de zuigerveren nog vervangen en zins dien niet heel veel gereden. maar toch ff gekeken of de cilinder goed was. Dit was ook oké. ik heb er andere bougiegeprobeerde. wand ik denk dat het een ontsteking probleem betreft aangezien hij ook soms ploft in de uitlaat. is niet heel vaak overigens. ik heb ook de menbraamkleppen bekeken die zijn ook goed ik heb de uitlaat bekeken ziet er ook goed uit lijkt er niet op dat hij dicht zit ofzo. ik heb vandaag maar een nieuwe cdi gekocht met de hoop dat dat het was maar helaas. ik had trouwens de begrenzer er almeteen tussen uit gehaald dacht dat het daar aan lag. maar ook niet ook heb ik wat beschadigde draden gerepareerd. ik heb denk ik nu wel alles gehad wat ik kon bedenken mijn gevoel zegt dat het in de ontsteking zit maar de vraag is wat kan het dan zijn. de bobine of de spoel het lijkt me niet die zijn volgens mij stuk of heel en bij stuk zal hij dan helemaal niet vonken denk ik. ook heb ik nog een extra massa getrokken, was het ook niet wie heeft er nog dingen die ik kan controleren wand ik weet het niet meer alvast bedankt

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • André Struis
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
05-06-2013 00:19 #1388723 door André Struis
Beantwoord door André Struis in topic Bougie
Een warmere bougie erin, is het eerste wat in me opkomt.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
05-06-2013 01:06 #1388724 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic scoot
Te veel tegendruk door de uitlaat, die dingen gaan altijd dicht zitten met die ellendige separate olie toevoeging, heeft de grondplaat van je vliegwiel wel goeie massa? Dat zijn de 2 dingen die bij mij opkomen.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
05-06-2013 12:07 #1388737 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Kymco
ene Kymco?
hoeveel km heeft ie er op zitten?
2000? dan is ie bijna op.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
05-06-2013 12:17 #1388739 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic kymco DJ
Zijn op zich goeie dingen zolanng je ze niet opvoert kunnen ze rustig 20.000 km rijden met de zelfde cillinder, dat red je met al die andere meuk niet(uitgezonderd de merken met minareli blokken want die houden het wel vol)En de honda scooters zijn zeer betrouwbaar.Die grote kymco scooters hebben te veel problemen met de electronica.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
05-06-2013 13:55 #1388743 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Rubbertje
Vraagje: is het soms zo'n carburateur met een soort van rubber "condoom" er in?

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
05-06-2013 14:28 #1388749 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Km stand ??

Jeroen schreef : ene Kymco?
hoeveel km heeft ie er op zitten?
2000? dan is ie bijna op.

Heb je daar ervaring mee Jeroen
Hier een peugeot Viuvacity 45 km geval staan met net pas 85000 km, jawel 85000 km, maar rijdt nog steeds zeer goed en ziet er ook nog zeer goed uit.
<img src="/sites/default/public_files/user2776/Afb101.jpg" width="375" height="500" />
 Mag ook eventueel weg voor 550 euro's. .
 
 

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
05-06-2013 18:45 #1388759 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic ik rij een honda scoopy
ik rij een honda scoopy nieuwe type uit 2000,
heeft nu bijna 60000  op de teller en jaaaa !!! zonder problemen,
das pas goede kwaliteit
gekocht met 20000 op de teller
 

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
05-06-2013 19:53 #1388761 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Stuk?
Ik denk dat je cdI stuk gegaan is door de begrenzer. Of de boel is door het begrenzen enorm vervuild. Is dit een 2-takt dan moet het ding gewoon volgas lopen dan brandt de boel lekker schoon.
Succes!

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
06-06-2013 13:15 #1388791 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic bedankt tot zo ver. de kms
bedankt tot zo ver. de kms weet ik niet ik denk 15000 of zo de teller is heel lang stuk geweest.
het is een gewone carberateur geen rubber dingetje er in.
ik heb de cdi vervangen door een nieuwe. dit hielp ook niet.
ik kreeg gister het advies om de onsteking zelf is te bekijken. hier kwam ik er achter dat het spietje in de krukas helemaal niet goed zat. ik dacht mooi ik heb het gevonden. dan staat het ontstekingsttijdstip niet goed en loopt tarom slecht. maar helaas bleek na het vervangen er van het probleem nog steeds. ik denkt dat of de carberateur niet goed is of ik heb een draadbreuk.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Moderators: Jerry Stam