Car boot V700

  • Ries van Lomwel
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
19-08-2012 14:54 #1094182 door Ries van Lomwel
Car boot V700 is gemaakt door Ries van Lomwel
Leden en passanten,
 
Vandaag even naar Oss gereden en aan de Docfalaan (eigenlijk is het de Germanenweg, dit voor de eigenaren van een goede Navi) Na de afslag 52 bij Oss, komende van DenBosch over de A59 kom je vrij snel op de Docfalaan die vrij lang is en helaas staan er geen bordjes van de Ruitersportvereniging  "De Vrije Stap" maar aan het eind van de laan staat een Best western Hotel en even daarvoor zie aan je rechthand (links als je te ver bent doorgereden) een weggetje en zo'n 150 meter van de weg zit de ruitersportvereniging. Ik zal voor zaterdag 1-9-2012 proberen een V700 vlag te regelen dan komt het wel goed. Patrick (patje) en zijn ega hebben hier aardig wat werk verzet en met die boot-sale dag komt het wel goed.
Een prima locatie voor onze boot-sale kan ik je zeggen. Knus clubhuis en buiten enorme ruimte voor onze bakstenen ! De catering gecheckt en prima koffie, fris en er zullen die dag voldoende belegde broodjes zijn. 
Ook al heb je niets te verkopen of te kopen ben je van harte welkom om langs te komen! Ook is er ruimte om wat kleine klusjes uit te voeren met de veroverde onderdelen! Neem in het laatste geval wel je laatste euro mee want dan heb je in ieder geval koffie<img src=" www.volvo700vereniging.nl/sites/all/modu.../img/smiley-cool.gif " alt="Stoer" title="Stoer" />
Start : 9.00 uur
Einde : ca. 15.30 uur
Tot over twee weken!
 

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
19-08-2012 21:50 #1366414 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Leuk je onmoet te hebben
Leuk je onmoet te hebben vandaag Ries, vandaag samen even e.e.a doorgenomen en de lokatie bekeken dat komt allemaal goed daar zorgen wij voor!
Misschien even ter aanvulling op de vorige postings zonder mij eigenlijk met de organisatie te willen bemoeien maar het volgende zou ik toch graag even nog willen verduidelijken:
Als je de intentie hebt om als verkopende partij te komen dan zou het fijn zijn ( het is geen verplichting ) om Ries even een berichtje te doen zodat we een beetje een inschatting kunnen maken hoeveel ruimte we nodig hebben ( we hebben de keuze uit verschillende percelen namelijk ) .
Als je alleen als bezoeker komt om te kijken, te buurten, koffie te drinken of om de diverse gezichten achter de verschillende forumnamen te leren kennen dan is inschrijven natuurlijk niet nodig, tenslotte kan er iets tussen komen of je besluit op het laatste moment om toch even te komen. Naast de kofferbakverkoop is er ook ruimte en gelegenheid voor gezelligheid, informatie-uitwisselen, te poetsen te kletsen te ouwe hoeren en weet ik niet wat. kortom een gezellig ongedwongen evenement op een prachtlokatie. Je mag zelfs je eigen paard meenemen en de rijbak gebruiken!!
Kortom: komt allen en laten we er vooral een leuk evenement van maken, tot zaterdag 01 september a.s
Ries, geef me volgende week nog even een reminder dat ik de poelie-trekker in de auto gooi om je airco even te fixen!
Groeten Patje

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
20-08-2012 18:06 #1366451 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Windgeleiders
Is er nog iemand die zijwindgeleiders wil gaan aanbieden?
Ik ben in de markt, maar kan de 1ste niet aanwezig zijn.

RobK.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Moderators: Jerry Stam