Taxeren V90

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
23-05-2012 22:15 #1092997 door V700 register
Taxeren V90 is gemaakt door V700 register
Vorige week een prachtige metallic groene V90 uit 1997 gekocht met LPG G3.
Hij is geimporteerd uit Zwitserland en heeft 228.000 op de teller.
 
Na de eerste inspectie ronde door mijn garage gaven ze het advies om de wagen te laten taxeren wegens de waarde en de verzekering.
Op basis waarvan zou je wel of niet laten taxeren?
Iemand ervaring met taxatie en eventueel een adres?
 
Gr
Wouter

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • Jan Snijder (GAST)
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
23-05-2012 22:35 #1359240 door Jan Snijder (GAST)
Beantwoord door Jan Snijder (GAST) in topic De noodzaak van taxeren.
Onze auto's zitten momenteel qua waarde in de fase tussen servet en tafellaken. Onderhoud en opknappen van bepaalde zaken is vaak kostbaar en in geval van een schade zal de verzekering proberen om je met een lage dagwaarde af te schepen die niet in verhouding staat met de vervangingswaarde van je auto.
Bij aanwezigheid van een taxatierapport van een erkend taxateur zal de verzekering een zware dobber hebben om je alsnog met een fooi het bos in te sturen.
Via de vereniging hebben we 2 keer jaarlijks een taxatiedag die wordt georganiseerd door Paul Aupers samen met Harry Habraken, een erkend taxateur voor alle verzekeringsmaatschappijen. Deze dagen zijn erg gezellig en bovendien profiteer je dan van een sympathieke korting op de reguliere prijs van een taxatierapport.
Je bent lid dus ik zou even via de ledenlijst contact met Paul opnemen. Die brengt je dan wel met Harry in contact.
Overigens gefeliciteerd met je aankoop en veel veilige en vooral plezierige kilometers gewenst.
 
Groeten, Jan.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
23-05-2012 23:08 #1359251 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Taxatie
Bedankt.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Moderators: Jerry Stam