Terugblik sleuteldag Sallabas, 25 juni 2011

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
25-06-2011 19:51 #1087780 door V700 register
Terugblik sleuteldag Sallabas, 25 juni 2011 is gemaakt door V700 register
Het was weer een geslaagde dag, volgens mij, op het weer na, hoewel dat eind van de dag wel weer goed kwam.
De opkomst leek wat aan de krappe kant, gezien de inschrijvingen, maar al met al, was het toch de gehele dag, gezellig druk.
Prima locatie, bruggen voldoende en ook prima verzorgd verder.
Dank voor Ton voor het regelen van de locatie en zijn bijdrage aan de dag zelf.
Daarnaast, vooral dank, aan de beide heren Sallabas, voor de gastvrijheid en de zus voor de verzorging van de overheerlijke turkse pizza's.
Overigens ook weer een hoop nieuwe gezichten gezien, wat ook goed is voor de onderlingen verstandhoudingen, denk ik dan, los van het feit, dat het gewoon goed is, eens een gezicht achter de forumaliassen te zien.
Al met al, geslaagd, voor herhaling vatbaar.
Bedankt.
@Dagari: En, is het nog goed gekomen, met jouw 740, die niet op benzine liep?

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
25-06-2011 20:15 #1321297 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic uhm
Bas mooi dat het goed verlopen is deze dag maare bedoel je niet Ton van de lady in red?
Ken je gedachte Bas dat je een gezicht hebt bij de forum alias, altijd fijn om te weten vind ik dan weer, ik ben net goed en wel thuis van mijn dagje werken/slenteren over de parkeerplaatsen om alles in goede banen te leiden.
Zijn alle klussen ook afgekomen vandaag? dat zou het mooiste zijn.
 
Tom.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
25-06-2011 20:24 #1321300 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Pootje teveel.

TGTF schreef : Bas mooi dat het goed verlopen is deze dag maare bedoel je niet Ton van de lady in red?

Ja, die bedoelde ik, pootje teveel getypt, nu aangepast.
Klussen af gekomen?Hmm.....Dagari zijn 740 liep niet op benzine bij aankomst, ook niet toen ik wegging...Martinus zijn 940 geeft steeds meer onplezierige geheimen prijs, maar hij is zelf gelukkifg moeilijk uit het veld te slaan. Wat ie wilde doen is wel gelukt.
Kleppen stellen ging wel okay, geloof ik, maar de pen van mijn kleplichter is spoorloos, duurde dus ietsje langer dan het half uurtje/ drie kwartier die het meestal kostte.....(overigens, die pen is niet teruggevonden)
Strij003 is weer gelukkig met een op afstand te openen 740 sedan......
En dat zijn maar een paar, ik geloof, over het algemeen, wel dat iedereen heeft kunnen doen, wat hij wilde.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
25-06-2011 20:32 #1321304 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Bijna
Had wel wat zwarte strepen willen trekken voor de deur maar daar bleek het te nat voor op de terugweg hahahaha

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
25-06-2011 20:42 #1321305 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Trots
Hey,
eindelijk na maanden uitstel is het me (met heel veel hulp van Bas) gelukt om de HAWK AB in te bouwen. Dus nu trotse eigenaar van een 744 met afstand bediening. De klus duurde van half elf tot kwart voor drie. Ik mijn handen gewassen en iets te drinken gepakt. Ik moest eigenlijk nog twee klussen, onderkant plekjes in de tectyl en mijn Ferrita uitlaat veranderen, Die hing te hoog en sloeg tegen de trekhaak.
Zegt die man van Sallabas: zet hem nog even op de brug. Klusjes van niks. OK, tectyl gedaan en daarna hersenbreken over hoe je een uitlaat 2 cm lager kunt hangen in zijn rubbers. Haken verbuigen met kans op breken. Haken lager zetten kan niet want de bouten zitten in de kofferbak gelast. Alleen langere rubbers was een optie maar die hadden ze niet. Tot één van die mannen zegt, wacht, we zetten iets tussen de rubbers. Wij op zoek in alle bakken, liggen daar hostalit moffen (dat is van die grijze PVZ buis) slagvast en weerbestendig. Een houten blok tussen de uitlaat en de trekhaak om de rubbers op te rekken, afgezaagde mof in het middelste gat van de rubbers. Vastgezet met ty-wraps. Houten blok er tussen uit en voila, uitlaat hangt 25mm lager. En nu dus geen geboink meer. Heeeeeeerlijk geluid.
Als ik het zeggen mag een zeer geslaagde dag. Het was de eerste keer bij Sallabas en je merkt dat het moet groeien. Het is geen Carlo maar gastvrij zijn ze wel.
Iedereen bedankt voor het organiseren en je ziet het hoeft niet altijd een dealer te zijn. En voor de overheerlijke pizza.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • Hein Wolda
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
25-06-2011 21:18 #1321312 door Hein Wolda
Beantwoord door Hein Wolda in topic Hè, hè, eindelijk m'n stuur stil
Het was een mooie dag op een meer dan prima sleuteldaglocatie.
Ik had niet heel veel te doen (benzinefilter een keertje vervangen) dus veel ge-ohd en rondgelopen.
Aan de bandenspecialist-broer toch maar eens gevraagd of hij een keer naar de balancering kon kijken.  Ter info, de banden waren al drie keer door verschillende personen/bedrijven gebalanceerd en nog steeds bleef e.e.a. trillen in het stuur. De voorbanden waren, om het zachtjes te zeggen, een "beetje" uit balans. Ik zag ergens '87' staan ergo, dat de boel trilde was niet heel erg vreemd.
Mooi om te zien dat er een echte specialist aan het werk is die veel weet van banden en alles wat daar omheen behoord.
Kort en goed, op de terugweg was er weer rust in de 940. Was een heerlijk gevoel is dat toch, zeker met de reis naar midden Italie, over drie weken, in het vooruitzicht.
Ik vind het wel een goed begin van een lange sleuteldagtraditie,  de Sallabaspizzasleuteldag!

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
25-06-2011 21:44 #1321316 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Mat
De strepen waren er wel, ze waren alleen mat, je had het vocht wel verdampt........
 
Gezellig ge'OH'ed vandaag.
 
 

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
25-06-2011 22:14 #1321320 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Prima dag
Ton, Maarten, Bas en de gebroeders Sallabas bedankt.
Heerlijk kunnen klussen, wat bij praten, tips uitwisselen, en elkanders Voiture bewonderen. Prima adres, ruimte en prima bruggen. goed bereikbaar en voor aanschaf nieuwe banden zeker een aanrader.
Groet Mart.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
26-06-2011 10:46 #1321340 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic bedankt...
allemaal voor de lovende de woorden. De broertjes hebben het ook absoluut naar hun zin gehad. Had nog wel wat uit te leggen, want ik had verteld dat ze hooguit iets uit zouden moeten leggen als iemand iets niet begreep, maar ze hebben allebei flink mee gesleuteld!!
Pizza was uiteraard ook geweldig lekker, bier lekker koud op einde middag, koffie, koeken en fris voldoende voorradig, dus alles zo als het moest zijn.
 
Leuke club mensen erbij, en je hebt een geslaagde dag.
 
Ik wil toch nog wel even apart Bert Stolker bedanken voor de uitlaat onder mijn mooie rode dame, dus die was nu ook weer kompleet.
Ik wilde hem zelf moneteren, maar ja Jelmar en Ramazan stonder er gelukkig op om dit te doen voor mij, zodat gelukkig mijn handen mooi schoon zijn gebleven!!!!!
 
Poetsen was leuk, sleutelen was leuk, dus Maarten, en Bas voor de coordinatie, weer 2 leuke adressen er bij in ons clubje.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
26-06-2011 11:22 #1321342 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Altied

ton 760 gle schreef : Ik wilde hem zelf moneteren, maar ja Jelmar en Ramazan stonder er gelukkig op om dit te doen voor mij, zodat gelukkig mijn handen mooi schoon zijn gebleven!!!!!

Jelmar heeft daar een handje van

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Moderators: Jerry Stam