Vreemde snuitersrit

  • Jan Snijder (GAST)
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
15-05-2011 22:14 #1086994 door Jan Snijder (GAST)
Vreemde snuitersrit is gemaakt door Jan Snijder (GAST)
We zijn net terug van de vreemde snuitersrit. We hebben weer genoten. Omdat we dit keer wel met een hele oude vreemde snuiter waren, zijn we gisteren al vertrokken en hebben in Zweeloo overnacht in een hele leuke B & B.
's Avonds eerst gezellig bij Susan en Lex op bezoek geweest en gegeten en vandaag een hele leuke en mooie rit gereden. Vandaag ook het alter ego van Heer Bommel bewonderd. Alleen het ontbreken van de achterste spatlappen was het verschil met mijn eigen 760. Wat een prachtige auto was dat. En natuurlijk was ook Hans van Diepen, ik denk ons oudste lid, aanwezig met zijn prachtige P1800 die hij al 43 jaar in zijn bezit heeft. En Hans nog heel erg bedankt voor de leuke Volvo sweater. Ik zal proberen een paar kilo af te vallen<img src="/sites/all/modules/tinymce/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-wink.gif" alt="Knipogen" title="Knipogen" />, dan zit ie helemaal als gegoten.  Ondanks de kleine opkomst was het heel gezellig en alle complimenten voor Lex die een prachtige rit had uitgezet.
Ik zit nu moe en voldaan achter de PC. Het is hard werken in een auto van bijna een halve eeuw oud. Maar wel ontzettend leuk rijden.
Even een kleine impressie, er volgt nog een verslag in de Factor:
<img src="/sites/default/public_files/user1081/snuiter_026.jpg" width="500" height="375" />
Het deelnemersveld van de vreemde snuiters. Wat was het vandaag weer mooi op de wegen in Drenthe.
 
Groeten, Jan.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Moderators: Jerry Stam