Heren,
Ik heb contact gehad met één van de deelnemende équipes aan de rally Amsterdam-Dakar. Vanaf begin november zal een hele rits aan oude auto's de reis naar Dakar gaan afleggen. De bedoeling daarvan is om een aantal projecten in Afrika te sponsoren.
Het lijkt me leuk om daar ook op onze site aandacht aan te besteden. Specifiek omdat er ook een Volvo 745 Turbo meerijdt. Tim Prins en Bart van der Ham zijn twee enthousiaste MBO leerlingen die als équipe de uitdaging hebben aangenomen en met een oude 745 de woestijn in te duiken.
Ik ben zelf begonnen met wat sponsoring wat door materiaal beschikbaar te stellen. Wie doet er mee!!?? Alle beetjes helpen, ten slotte.
Meer informatie over de uitdaging: <a href="
www.volvorallypower.nl/
">
www.volvorallypower.nl
. Hier vind je ook een overzicht van bijvoorbeeld de auto-onderdelen/componenten die kunnen worden gesponsord.
Groeten, Lieme Huib