Moest een keer gebeuren

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
08-06-2007 16:27 #1060467 door V700 register
Moest een keer gebeuren is gemaakt door V700 register
Het moest een keer gebeuren. Vandaag heerlijk gereden met mijn 760 cabrio. Erg warm en benauwd weer hier vandaag in de Belgische Kempen met vollop zon. Er begonnen zich al wat stapelwolken te vormen maar ging plots steeds sneller <img src="/modules/tinymce/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-foot-in-mouth.gif" border="0" alt="Foot in mouth" title="Foot in mouth" /> Ik was al onderweg naar huis. Breekt me er toch een onweer los en een regenbui.... Zo&#39;n typische zomerse bui hier in het Zuiden. Gigantisch dikke druppels en heel, heel veel water in 1 keer. Gewoon doorrijden is het beste, word je beslist niet nat. Maar dan moet je wachten voor stoplichten <img src="/modules/tinymce/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif" border="0" alt="Smile" title="Smile" /> Al met al heb ik heel veel bekijks gekregen met fronsende wenkbrouwen. Moet zeggen: vermaak voor beide partijen. Waterschade is er niet, het leer gewoon even drogen met een handdoek en de druppels rolden er ook vanaf. Was dus goed ingevet.
Groetjes,
Robert

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
08-06-2007 16:32 #1169036 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Volgende keer........
Robert,
Volgende keer een grote plu meenemen. Had ik ook in mijn Morgan. Werkt perfect en het is ook vermakelijk om te zien.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • Jeroen van Bodegom
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
08-06-2007 16:33 #1169037 door Jeroen van Bodegom
Beantwoord door Jeroen van Bodegom in topic Dakje?
Toch maar een dakje monteren?
Onze buurman heeft een Lomax (omgepimpte 2CV) en heeft ook altijd een paraplu mee in zijn auto.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
08-06-2007 16:39 #1169039 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Parapluie
Kan. Kan ik nog een bekeuring krijgen omdat ik niet hadsfree de plu bedien. Maar is dan wel heel grappig gezicht bij de stoplichten <img src="/modules/tinymce/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cool.gif" border="0" alt="Cool" title="Cool" /> Je blijft wel droog! Dit was de eertse keer na er al 9000km mee gereden te hebben. Valt wel mee dus, maar ik zal een plu in de kofferbak leggen. Opvallend was ook dat de binnenkant van de voorruit besloeg. Moest de aanjager op max zetten.
Robert 

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
08-06-2007 17:16 #1169051 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Plu

robertm schreef : Kan. Kan ik nog een bekeuring krijgen omdat ik niet hadsfree de plu bedien. Maar is dan wel heel grappig gezicht bij de stoplichten <img src="/modules/tinymce/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cool.gif" alt="Cool" title="Cool" width="18" height="18" /> Je blijft wel droog! Dit was de eertse keer na er al 9000km mee gereden te hebben. Valt wel mee dus, maar ik zal een plu in de kofferbak leggen. Opvallend was ook dat de binnenkant van de voorruit besloeg. Moest de aanjager op max zetten.

Neem dan wel een Volvo plu......
En dat de ruit beslaat, is logisch, door de regen koelt de ruit af, de hoge luchtvochtigheid in de wagen slaat neer op de ruit (condenseert/beslaat), waarschijnlijk was het daar net iets warmer......
Aan de buitenkant van de ruit gebeurt het niet gauw omdat er regen opvalt en je wissers heen en weer gaan.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • Jan Huijsmans
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
08-06-2007 17:39 #1169054 door Jan Huijsmans
Beantwoord door Jan Huijsmans in topic Handsfree...
Dat is alleen voor de foon, de rest mag.
Overigens heeft de plu ook een ander doel... murphy voor zijn. Als je &#39;m bij je hebt is ie niet nodig. (ik heb &#39;m nu standaard in de wagen, scheelt wel :)

Jan Huijsmans

... "You can't have everything. Where would you put it?" - Steven Wright
(' 85 345 Rai special B14E (2x), '86 745 GLE B230E, '86 782 D24Tic, '86 782 B280E)

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
17-06-2007 18:51 #1170386 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic CD

bodejodel schreef : Onze buurman heeft een Lomax (omgepimpte 2CV) en heeft ook altijd een paraplu mee in zijn auto.

Met CD-speler? Of maakt je buurman zelf het "broem-broem" geluid wat bij een sportwagen hoort?

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • Jeroen van Bodegom
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
18-06-2007 10:30 #1170475 door Jeroen van Bodegom
Beantwoord door Jeroen van Bodegom in topic Sportwagen
Als ie een sportwagen had gewild dan had ie er wel een gekocht... <img src="/modules/tinymce/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cool.gif" alt="Cool" title="Cool" width="18" height="18" />
Die Lomax is gewoon een leuk open zomerautootje waarmee hij met zijn vrouw lekker kan toeren. Een brullende uitlaat is dan wel het laatste wat je wilt! <img src="/modules/tinymce/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-yell.gif" alt="Yell" title="Yell" width="18" height="18" />

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Moderators: Jerry Stam