Roofrail 945

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
06-11-2011 17:58 #1089843 door V700 register
Roofrail 945 is gemaakt door V700 register
Vrijdag in het vliegtuig naar Zweden voor de baas en zaterdagavond om 12.00 uur weer thuis kon dus helaas niet mee doen met de nacht rally<img src="/sites/all/modules/tinymce/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-cry.gif" alt="Huilen" title="Huilen" /> Maar zondagochtend diverse kapjes weggehaald aan de zijkant bij de hemel om eindelijk mijn roofrail aan de linkerkant te vervangen omdat er diverse bloemkooltjes zichtbaar werden op de oude. Wat eerder niet lukte om alleen het achterste deel te vervangen door roofrails van Alexander Satter (het deel kwam gewoon niet los zelfs niet na een colabad van enkele dagen) Sorry Alexander! Met dank aan Rolf voor een paar puntgave rails uit Gouda heb ik vandaag zonder de hemel te verwijderen de nieuwe roofrail geplaatst. Best wel een klusje maar de bevestigingspunten zitten erg dicht aan de zijkant en daarna was het erg makkelijk om de boel te vervangen. Op een van de punten (vooraan) was er sprake van een beetje roestvorming in het dak en ik heb deze roest verwijderd en met tectyl behandeld (roest zat onzichtbaar onder het bevestigingsblokje) Overigens de enige roestvorming die ik heb kunnen waarnemen bij mijn groene. Na anderhalf uur zat de roofrail erop en zij ziet er wederom een stukje beter uit. Nu nog een klein deukje in de D-stijl en dan is ie helemaal puntgaaf ( misschien niet doen en niet de goden verzoeken?) Mannesmann setje weer van onschatbare waarde tijdens de klus.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • Coen de Voogd
  • Premium lid
  • Premium lid
Meer
08-11-2011 17:43 #1336232 door Coen de Voogd
Beantwoord door Coen de Voogd in topic benieuwd naar de werkwijze
ik ben erg benieuwd naar je werkwijze daar ik altijd in de veronderstelling leefde dat je de roofrail alleen kan verwijderen door de hemelbekleding los te maken. Ook mijn 940 heeft namelijk een (gelukkig) klein roestplekje onder 1 van de 'bevestigingspootjes'. Wil deze uiteraard zo snel mogelijk verwijderen, al was het maar om de reparatieplek zo klein mogelijk te houden.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • Ries van Lomwel
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
09-11-2011 09:25 #1336342 door Ries van Lomwel
Beantwoord door Ries van Lomwel in topic roofrail
Coen, ik heb de kunststofkappen aan de achterkant en zijkant weggehaald (kliksysteem en schroeven van handgrepen) en kon zelfs het hondenrek laten zitten  De hemel heeft twee of drie'draaiknoppen' die je kunt lossen. Na demontage van de zonneklep en het laatste paneeltje kan je zonder de hemel geweld aan te doen prima bij de boutjes (torx of binnenzeskant) Helemaal makkelijk is het met de ratel met een flexible stuk te werken. Ik zal eens wat foto's nemen van de volgorde ( als je het niet erg vind ga die zooi niet weer loshalen...)
Anders zou ik je wel kunnen helpen op een sleuteldag hoor! Oh ik zie net dat je (nog) geen lid bent  Nou even snel lid worden en dan regelen we dat. 

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Moderators: Jerry Stam

Over de vereniging

Social

  • Facebook
  • Flickr
  • YouTube

De VolvoKV is lid van

FEHAC
KNAC
NCAD
Fehac
KNAC
NCAD