stellen koplamp 740

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
16-03-2010 22:05 #1079882 door V700 register
stellen koplamp 740 is gemaakt door V700 register
hallo allen,

op de koplamp (dwz; met de kap open) zie ik  2 plastic 'wieltjes'. Er zit een soort weerstand op bij het draaien dus ik gok erop dat dit de stelschroeven zijn. De linker koplamp schijnt significant hoger dan de rechter. Als ik achter een gemiddeld bestelbusje sta in de file komt mijn linkerlicht bij het kenteken, rechts niet.  Heen en weer draaien van deze 2 plastic draaiknoppen heeft me nog niet geholpen; hebben jullie een suggestie?

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
16-03-2010 22:06 #1269969 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic h4 LAMP
Zit het lampje er wel goed in?
 

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
17-03-2010 10:04 #1270002 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic kwaal
ik heb hetzelfde euvel, bij mij zitten de stelschroeven/doppen dusdanig vast dat ik ze niet meer kan draaien (de plastic stangetjes torderen enorm als je draait)
Ik heb geprobeerd om de lampen te stellen vanaf het punt waar de stelschroefstangetjes de lampunit ingaan maar daar kom je niet tussen (daarom zitten die stangetjes er natuurlijk ook...)

Lampen zitten er goed in, kan volgens mij maar ook op één manier.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Moderators: Jerry Stam

Over de vereniging

Social

  • Facebook
  • Flickr
  • YouTube

De VolvoKV is lid van

FEHAC
KNAC
NCAD
Fehac
KNAC
NCAD