Moet er een electrische antenne, of een gewone antenne op?

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
15-05-2009 11:53 #1074289 door V700 register
Dag allen,
De antenne van mijn 944 heeft nooit gewerkt omdat al bij aankoop deze kapot was (gebroken en gebogen) Het exemplaar wat gebroken was, was niet een orgineel Volvo  onderdeel, dus daar heb ik niet veel aan om te bepalen wat juist is voor op een 944 GLE.
Zat er orgnineel af-fabriek bij een 944 16V GLE een electrische antenne, of een gewone antenne op?
b.v.d.
Niels

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
15-05-2009 12:03 #1237477 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Wellicht
Wellicht kun je dat terugvinden in de brochures voor jouw modeljaar/type die <a href="/node/10870" target="_blank">hie</a>r staan ?

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • Boris Duijndam (GAST)
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
15-05-2009 12:22 #1237478 door Boris Duijndam (GAST)
Beantwoord door Boris Duijndam (GAST) in topic kan alletwee gewoon, is maar
kan alletwee gewoon, is maar net wat je voorkeur is na mijn weten

Huidig wagenpark:|764Turbo *White-Rice* 86'|Volvo 360 88'|Volvo 360 Cup 86'|Volvo 144 72'|Volvo 242 77'|Volvo 744 86'|

Van familie in onderhoud|964 90'|964 94'|145 70'|945 95'|964 98'|

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
16-05-2009 00:01 #1237533 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Flauw..

Mr.Borrie schreef : kan alletwee gewoon, is maar net wat je voorkeur is na mijn weten

Het is: bij mijn weten, (sorry ik kon het niet laten)

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
16-05-2009 09:12 #1237541 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic eBay
Op mijn 940 zit ook een niet-originele manuele antenne die niet meer soepel en volledig wil inschuiven (als ik de constructie er van bekijk betwijfel ik of die ooit wel helemaal heeft kunnen inschuiven).
Ik heb gewoon voor 40 euro inclusief verzendingskosten een universele elektrische antenne gekocht op eBay Duitsland om mijn 940 carwash-proof te maken (is er alleen nog niet van gekomen om te monteren).
Toen ik informeerde bij de lokale Volvo dealer wist deze mij te vertellen dat een manuele antenne 50 euro kostte, maar deze niet meer leverbaar waren, een elektrisch exemplaar zou 140 euro gekost hebben... Voor dat geld leg ik liever 2 nieuwe banden...

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
16-05-2009 18:55 #1237589 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Knap prijzig.

Candisa schreef : Ik heb gewoon voor 40 euro inclusief verzendingskosten een universele elektrische antenne gekocht op eBay Duitsland om mijn 940 carwash-proof te maken (is er alleen nog niet van gekomen om te monteren).

Ik wil je pret niet drukken, maar ze staan voor de helft te koop, op marktplaats soms voor een tientje, gewoon een Hirschmann.Heb ik in mijn sedan gehad, werkt uitstekend, 2 jaar lang, daarna nog een half jaartje bij die nieuwe eigenaar.Ik betaalde 12,50 euro.
Op ebay UK staat ie voor 13,95 excl verzending.Via Royal Mail kan het voor 5 euro deze kant op, dan zit je aan de 22 euro.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
17-05-2009 02:32 #1237622 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Sja...
...ik begrijp jullie beweeg redenen voor imitatie/universele onderdelen. Dus thanks voor de tips, maar toch ben ik zo iemand die t orgineel Volvo hebben wil. En dus ZO orgineel dat ik wil weten of electrisch of manueel standaard was af fabriek voor een 944 GLE 16V sedan. Er stond niets van bij de brochures op de site.
Als het echt keuze was per auto per persoon ga ik voor electrisch, dan kan ie ook niet meer gesloopt worden. Iemand een idee waar ik er achter kan komen? Is er niet zoiets als VADIS of zo, dat computersysteem van Volvo?
b.v.d.!
Niels

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
17-05-2009 09:57 #1237628 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Volvo Sound System
Ook ik ga voor origineel. 
De keuze lag hoogstwaarschijnlijk bij de koper van de auto. De antennes die geleverd werden maakten, net als de overige apparatuur, deel uit van het Volvo audio programma (Volvo Sound System?). De kans is groot dat bij het kiezen van de audio accesoires ook het kiezen van de antenne zat. In de accesoirefolders staan ook staan ook selecties van apparatuur welke door Volvo aanbevolen werden. Ook daar zat dan een aanbevolen antenne bij.  
De keuze voor de antenne was (en is) dus een kwestie van smaak. Origineel zat er bij mij een Hirschmann op maar die gaf op een bepaald moment de geest. Daarna heb ik een lange tijd een Volvo-antenne uit een stuk gehad. Deze vond ik lekker sportief staan alleen vonden sommigen dat hij beter stond onder een hoek van 30 graden, zijwaards. Sind een tijdje heb ik dus weer een electrische, origineel Volvo. Ik vond hem origineel in doos op e-bay. Iets minder sportief maar mooi is het wel dat automatisch uit- en inschuiven.
Groet,
Támas

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
17-05-2009 11:50 #1237632 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic imitatie/universeel

Niels van Roij schreef : ...ik begrijp jullie beweeg redenen voor imitatie/universele onderdelen. Dus thanks voor de tips, maar toch ben ik zo iemand die t orgineel Volvo hebben wil.

Je beseft toch dat Volvo dergelijke randonderdelen ook gewoon inkoopt bij een fabrikant van universeel spul om er vervolgens een Volvo stickertje op te kleven en Volvo doosje om heen te doen en vervolgens de kostprijs te vermenigvuldigen met factor 5?

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • Mathy van Nisselroy
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
17-05-2009 13:13 #1237640 door Mathy van Nisselroy
Beantwoord door Mathy van Nisselroy in topic Luxere versie
Hallo Niels
Ik rij zelf een 945 GLE 16v. De GLE was destijds een van de luxere uitvoeringen. Als er dus iets standaard op gezeten heeft, vermoed ik dat het de elektrische bediende versie is geweest.
groetjes
Mathy (945 GLE uit 1991, met elektrische bediende antenne)

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Moderators: Jerry Stam

Over de vereniging

Social

  • Facebook
  • Flickr
  • YouTube

De VolvoKV is lid van

FEHAC
KNAC
NCAD
Fehac
KNAC
NCAD