Handzenders Volvo Guard Alarmsysteem

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
20-11-2006 21:33 #1057171 door V700 register
Handzenders Volvo Guard Alarmsysteem is gemaakt door V700 register
Hallo,
welke handzender hoort er bij een Volvo 940 Estate Polar 2.3i Automaat uit 1995 ? De auto heeft een alarm maar het staat uit. Lekker rustig, maar ik zou het ook wel eens aan willen zetten. De handzenders missen.
Nou zijn er enkele vervangingen te koop, maar dan moet je weten welke erbij hoorde. En dat weet ik dus niet. Via Ebay kun je ook handzenders kopen maar welke moet ik dan hebben?
Is er iemand die een foto op het forum wil zetten van de handzender van haar/zijn 940 uit 1995 ?
Ik heb een aantal foto's van zenders die via internet te koop zijn, maar ik krijg ze er niet op helaas.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
20-11-2006 22:26 #1149262 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Volvo alarm
<font face="tahoma,arial,helvetica,sans-serif">Ik heb geen orgineel Volvo-alarm, dus een foto heeft geen zin.</font>
<font face="Tahoma">Maar kun je de prijs op internet misschien vergelijken met de prijs van de dealer ? Die hoort te weten welk systeem er in je auto zit en hoe het allemaal werkt.</font> 

<font face="tahoma,arial,helvetica,sans-serif">
Mark I
</font>
<font face="Tahoma">The needs of the many outvie the needs of the few!</font>

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
20-11-2006 22:31 #1149264 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Gegevens
Willem V. is laatst op zoek geweest, maar heeft bij het horen van de dealerprijzen opgegeven geloof ik.
Stuur hem eens een berichtje, misschien heeft ie nog gegevens of prijzen voor je. 
<img src=" members.home.nl/reggestraat19/images/Volvoforumsignature.jpg " border="" width="295" height="61" />

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • Siang Phoa
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
20-11-2006 23:20 #1149271 door Siang Phoa
Beantwoord door Siang Phoa in topic dealer
ik heb niet zo lang geleden een nieuwe handzender moeten kopen bij de dealer voor mijn 1997-er met startonderbreking en kon € 125 aftikken voor onderdeelnummer 9184470 inclusief inregelen en Joop den Uyl.
Het lukt me weer niet om een foto hier te plaatsen, zal dat separaat proberen, de moderator kan hem ongetwijfeld wel invoegen.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
20-11-2006 23:30 #1149276 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Berichtje

Baseman schreef : Willem V. is laatst op zoek geweest, maar heeft bij het horen van de dealerprijzen opgegeven geloof ik.
Stuur hem eens een berichtje, misschien heeft ie nog gegevens of prijzen voor je.
<img src=" members.home.nl/reggestraat19/images/Volvoforumsignature.jpg " alt="" width="295" height="61" />


Willem V. je hebt een berichtje !

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
20-11-2006 23:35 #1149278 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Een fotootje van de onze
Hallo VolvoFan (dat zijn we hier allemaal toch?)
In de link een foto van onze handzender, uploaden via het boompje lukt in Firefox en in IE6 niet, vandaar deze link:
home.quicknet.nl/qn/prive/b.udo/Handzender/Handzender.jpg
Ik heb een 940 Estate uit maart &#39;96 met helaas een alarm. Waarom helaas: geregeld heeft hij problemen. Gisteren kon ik niet weg omdat de auto niet meer op de handzender reageerde en alle toeters en knippers aangingen. Ook de startblokkering stond het wegrijden in de weg. Net zo blij dus. Vandaag voor maar liefst 12 euro twee hele kleine nieuwe batterijen erin gestopt, hopelijk werkt dat beter.
Bart Udo Lidnr 195<p align="left">940 Malmö Estate van 8 maart 1996, 190000km, gas G3

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • Willem Veneboer
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
21-11-2006 07:41 #1149291 door Willem Veneboer
Beantwoord door Willem Veneboer in topic Geen Volvo Guard maar Gemini
Hallo Volvovan,
Ik heb geen Volvo Guard alarm systeem, maar een Gemini zonder handzenders. Deze handzenders kosten los € 78,- ex. Is me toch een beetje te gortig. Bovendien schijnt er een nogal lastige inregelprocedure te zijn.
Ik heb op Marktplaats een aftermarket setje zien staan, maar dan gewoon alleen voor AB op de CV. Kosten € 55,- ex verzendkosten. Schijnt heel schema bij te zitten, maar eerst moet ik nog wat andere zaken vervangen die belangrijker zijn.
Het Gemini alarm is trouwens afgekoppeld.<pre>Willem V. - Lidnr 583 - 945 &#39;95 D24TIC</pre>

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Moderators: Jerry Stam

Over de vereniging

Social

  • Facebook
  • Flickr
  • YouTube

De VolvoKV is lid van

FEHAC
KNAC
NCAD
Fehac
KNAC
NCAD