940 turbodiesel op sloop gespot

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
26-11-2007 09:57 #1062818 door V700 register
940 turbodiesel op sloop gespot is gemaakt door V700 register

Bij Jan Aalders in Arnhem staat een 940 estate turbo diesel op de sloop. Afgelopen zaterdag was deze nog helemaal kompleet op het grilletje na (want die hebben Volvoniac en ik meegenomen)en op de velgen na.


Volgens de man van de sloop is de auto rijdend ingeleverd. Reden van inleveren is dat ze hebben geprobeerd om de arbags eruit te stelen. Gezien het feit dat de het kleine raampje in de rechterachterdeur stuk is en de airbags allemaal waren afgegaan zou het zomaar kunnen kloppen.


Het bouwjaar weet ik niet omdat er geen platen meer op zaten. Kilometerstand op de teller 360.000 en een beetje...


 

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • Willem van Strik (GAST)
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
26-11-2007 10:56 #1184445 door Willem van Strik (GAST)
Beantwoord door Willem van Strik (GAST) in topic bouwjaar

Hallo Jouke,


Heb je per ongeluk naar het chassisnummer gekeken? Bouwjaar wordt aangegeven door een letter in de code, ontsleuteling ervan staat hier op de site (en elders op internet).

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
26-11-2007 12:09 #1184452 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Nee sorry

Nee sorry niet naar gekeken en ik had helaas ook geen digitale camera mee anders had ik misschien wel een foto van het VIN-plaatje gemaakt.


Als je intresse hebt wil de sloper het chassisnummer misschien wel opzoeken (zie gegevens hieronder):


 


Openingstijden:


Maandag tot vrijdag van 9.00 uur tot 18.00 en zaterdag van 9.00 uur tot 17.00

 Telefoon nummer: 026-3237204 E-MAIL: j.aalders4@chello.nl 

Route:
Neem vanaf de A50 afslag Elden,  richting C.B.R, eerste afslag rechts, door rijden tot tweede rechts, auto recycling Jan Aalders zit dan links



Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • Willem van Strik (GAST)
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
26-11-2007 12:19 #1184453 door Willem van Strik (GAST)
Beantwoord door Willem van Strik (GAST) in topic Nee

Zelf geen interesse, maar wilde alleen even aangeven hoe je er anders achter kunt komen. Overigens, wat ook weleens wil lukken is in de ruiten kijken: gegraveerde ruiten vertellen ook het kenteken.


En tot slot vertellen de sloop-stickers vaak ook wat meer, hoewel die het ook nogal eens mis hebben: laatst in Joure een BMW 7-serie die als 5-serie betiteld was...


Als Arnhem wat dichterbij was zou ik wel gaan kijken, maar nu niet echt.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Moderators: Jerry Stam

Over de vereniging

Social

  • Facebook
  • Flickr
  • YouTube

De VolvoKV is lid van

FEHAC
KNAC
NCAD
Fehac
KNAC
NCAD