Vadis DVD

  • Ton Visser (GAST)
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
05-03-2007 13:40 #1059008 door Ton Visser (GAST)
Vadis DVD is gemaakt door Ton Visser (GAST)
Hallo allemaal!
Een vraag voor de computertechneuten onder ons:
Ik heb Vadis op mijn computer, maar er is iets met een paar (sub)mappen aan de hand, ik kan bv een submap foto´s niet openen, niet toegankelijk fout in een I/O apparaat.
Nou probeer ik wat in Vadis op te zoeken en loop een beetje tegen hetzelfde aan, bij sommige items worden de opengewerkte tekeningen niet gevonden.
Kan ik nou ergens een instelling wijzigen zodat Vadis de gegevens direct van de DVD gaat lezen?
Ik had zelf al wat geprobeerd bij administrative tools en dan daar aangegeven dat de gegevens van DVD moeten worden gelezen, maar zo makkelijk gaat dat niet, als ik nu Vadis opstart krijg ik een melding dat ik contact moet opnemen met gespecialiceerde hulp.
Nou bij deze...............
Groeten,
Ton.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • Ton Visser (GAST)
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
06-03-2007 09:47 #1160301 door Ton Visser (GAST)
Beantwoord door Ton Visser (GAST) in topic Nieuwe poging.
Ik plaats mijn vraag nog even bovenaan, volgens mij moeten er wel toch clubleden onder ons zijn die nog meer van computers weten dan van Volvo´s.
Alvast bedankt voor de tip.
Ton.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Moderators: Jerry Stam

Over de vereniging

Social

  • Facebook
  • Flickr
  • YouTube

De VolvoKV is lid van

FEHAC
KNAC
NCAD
Fehac
KNAC
NCAD