Brandstof retourleiding vervangen of repareren Volvo 740

  • Stijn Terstappen
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
29-01-2020 00:12 #1109428 door Stijn Terstappen
Hallo Allemaal,

Ik ben bezig met het opknappen van mijn 740. Nu moest ik laatst een plek lassen in de buurt van de brandstof retourleiding thv het filter. Ik trok deze rustig opzij maar rook echter al de benzine... de leiding is vrij aangetast en nu dus ook lek. Ik overweeg om deze te vervangen of te repareren dmv een knel koppeling.

Wie heeft er ervaring met deze klus? Zijn er alternatieven voor een leiding die niet meer roest? Kunstof/ flexibele leiding mogelijk? Is deze leiding überhaupt nog ergens nieuw of goed te koop?

Ik hoor graag jullie tips/bevindingen, alvast dank!

Grt Stijn

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
29-01-2020 22:09 #1458776 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic draadje
volvo700vereniging.nl/benzine-motoren/be...n-vervangenrepareren

Ik heb het vervangen voor cunifer 5/16. Klemkoppeling kan als de leiding goed genoeg is. Bij mij was ie overal rot en knijp je em kapot met de koppeling. Het nieuwe spul kan je heel makkelijk koppelen met zo'n knel fitting. Spul is nog hard en vooral ook glad aan de buitenkant. Met de hand is het eigenlijk niet te buigen.

Succes Rob

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Moderators: Jerry Stam

Over de vereniging

Social

  • Facebook
  • Flickr
  • YouTube

De VolvoKV is lid van

FEHAC
KNAC
NCAD
Fehac
KNAC
NCAD