storing - efficient zoeken - opgelost!

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
13-11-2011 12:55 #1089953 door V700 register
storing - efficient zoeken - opgelost! is gemaakt door V700 register
Om even te schetsen hoe efficient het oplossen van een storing ook kan gaan:
 
Mijn 940 had -af en toe natuurlijk- wat last van 'inhouden', met name op lpg. Daarbij was de warme start (op benzine dus) ook niet om over naar huis te schrijven.
Ga d'r maar aan staan: het meest voorkomende probleem 'inhouden' (met zo'n beetje het meest uitgebreide palet aan oplossingen wat je maar kan bedenken) dus. Menig 700/900 bezitter heeft zo'n beetje de gehele auto vervangen alvorens men op de oplossing stuitte. Erg inefficient en kostbaar, maar doordat ook deze ervaringen op dit forum zijn gedeeld wel erg bruikbaar voor anderen. Dankzij de toch wel goede zoekfunctie (vind ik) kan je nauwkeurig zoeken waar je jouw probleem ongeveer moet plaatsen. Het helpt erg mee als je iets ervaring hebt met deze auto's en hun typische storingen, maar ook als je goed en nauwkeurig op de hoogte bent van de staat van je eigen auto.
Om een lang verhaal toch kort te houden: ik ben -mede dus dankzij het forum- vrij snel bij de oorzaak van mijn probleem gekomen: een gescheurde kabelmatel van de BDP sensor. Nu provisorisch 'gerepareerd' (maar wel met direct merkbaar verschil), straks echt opgelost voor een kleine 40 euro aan materiaalkosten (te weten: één nieuwe BDP sensor).
Hulde aan dit forum!

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
13-11-2011 20:10 #1336833 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Fijn

Wouter1973 schreef : Dankzij de toch wel goede zoekfunctie (vind ik) kan je nauwkeurig zoeken waar je jouw probleem ongeveer moet plaatsen.

Fijn dat iemand eens wat aardigs zegt over de zoekfunctie :)Inderdaad vind je voor de 'standaard' problemen vaak sneller een oplossing door even te gaan zoeken dan wanneer je er een nieuw topic voor start.
En mooi dat je de oplossing voor het probleem ook gevonden hebt en dat weer met ons deelt. Win/win :)

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
13-11-2011 22:18 #1336863 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic vast gebeurd bij de
vast gebeurd bij de koppelingswissel oid ;)

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
16-11-2011 19:01 #1337149 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Koppelingswissel
Ik heb geen idee, ik was er niet bij, die koppelingswissel. Dat is bij de vorige eigenaar gebeurd.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Moderators: Jerry Stam

Over de vereniging

Social

  • Facebook
  • Flickr
  • YouTube

De VolvoKV is lid van

FEHAC
KNAC
NCAD
Fehac
KNAC
NCAD