Ferrita op zijn kop?

  • Pascal Kogelman
  • Premium lid
  • Premium lid
Meer
04-11-2019 19:25 #1109242 door Pascal Kogelman
Ferrita op zijn kop? is gemaakt door Pascal Kogelman
Onlangs een RVS Ferrita uitlaat geplaatst (foto 1). Nu is mijn vraag of ik de einddemper wellicht op de kop heb zitten?
In de uitlaatmond is nu onderin een lasnaad zichtbaar (foto 2), dat vind ik niet zo mooi staan omdat het in het zicht is. Ik heb hier destijds voor gekozen omdat er nu op de grens van einddemper en eindpijp een opening/luikje aan de onderkant (naar de oprit) toe gericht is ipv naar boven (foto 3).
Ik heb trouwens geen idee waar die inkeping voor dient? Ik dacht zelf aan condenswaterafvoer(?) en daarom ben ik er vanuit gegaan dat die inkeping naar beneden gericht moet zijn.
Nu twijfel ik echter, omdat daardoor dat lasstukje in de eindpijp zo in het zicht komt.
Zijn er mensen die ook een Ferrita uitlaat hebben en mij kunnen vertellen of deze einddemper zo hoort, of dat ik de achterste demper misschien moet omdraaien ik heb er nl geen beschrijving bij?
groet,
Pascal

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • Peter B.
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
04-11-2019 23:14 #1457525 door Peter B.
Beantwoord door Peter B. in topic Functie gaat boven vorm
Ik denk dat je hem goed gemonteerd hebt.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • Pascal Kogelman
  • Premium lid
  • Premium lid
Meer
06-11-2019 18:17 #1457550 door Pascal Kogelman
Beantwoord door Pascal Kogelman in topic Bedankt voor je reactie!
Bedankt voor je reactie!
Is er iemand die ook een Ferrita pijp heeft en dit kan bevestigen door even te kijken bij zijn/haar eigen uitlaat?
groet,
Pascal

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Moderators: Jerry Stam