tankvlotter 1358777 gezocht of......

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
10-02-2012 16:09 #1091340 door V700 register
tankvlotter 1358777 gezocht of...... is gemaakt door V700 register
hallo allemaal,
 
Even voorbreiend op mijn vorige draadje hoop ik meer respons te krijgen.
Ik ben dus op zoek naar een tankvlotter 1358777. Dit is er één met vlotterarm, niet een buisvlotter dus.Hij is voor een 745, nov. 1985, B230A.
Wie weet er nog eentje te liggen? Wie weet of ze te repareren zijn?
Zou er ook een buissysteem ingebouwd kunnen worden? (en werkend te krijgen natuurlijk?)
Het rijden op de dagteller vind ik met caravan een beetje link, heb nl. geen idee wat het verbruik zal zijn.
Hopend op veel antwoorden en ideeën.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • Gerben Mol
  • Platinum lid
  • Platinum lid
Meer
10-02-2012 16:12 #1347614 door Gerben Mol
Beantwoord door Gerben Mol in topic Hier
Heb hier nog zo'n arm vlotter liggen van een Diesel (een '84er) de vlotter werkt goed, de rest is niet helemaal meer in orde (leidingwerk). Moet je de vlotter dus overzetten.
Of dat werkt voor een Benzine metertje weet ik niet.....
Eigenlijk zou je even de weerstand moeten vergelijken van een "nieuwere" buisvlotter en een arm-vlotter.
Als de weerstand hetzelfde is, kan je er gerust een buis-vlotter in zetten.
Groeten,Gerben

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
10-02-2012 16:16 #1347615 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Hoi Gerben, dank voor je
Hoi Gerben,
dank voor je reactie.
Ik heb alleen niet zoveel verstand van weerstanden etc. dus "even" checken is voor mij niet te doen.
Misschien weet iemand het hier op het forum?Ook of de diesel vlotter over te zetten is?
Hieronder in ieder geval een fotootje dat ik tegen kwam op het www.
 
<img src="/sites/default/public_files/user8502/afbeelding_tankvlotter.jpg" width="400" height="377" />

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • Gerben Mol
  • Platinum lid
  • Platinum lid
Meer
10-02-2012 16:22 #1347616 door Gerben Mol
Beantwoord door Gerben Mol in topic Instructie.
Zo'n Zelfde Vlotter als op het fototje heb ik nog liggen, vanuit een Diesel tank.
Het principe is opzich simpel en vergelijkbaar: Door de brandstof in de tank gaat het bolletje gevuld met lucht aan het einde van de arm drijven, aan het einde van de arm zit een contactje dat over een (koolstof?) plaatje schuift op de behuizing, hierdoor wijzigdt de weerstand, dit word doorgegeven via de bekabeling naar je tellerunit waar de brandstofinhoud word getoond op je brandstofmetertje.
In de buisvlotter is het principe en de werking hetzelfde..alleen in een buis.
Als je beide in handen zou kunnen hebben, zou je even de multimeter op 'weerstand' erop moeten aansluiten, even de vlotter op minmaal, de weerstand die je multimetertje aangeeft opschrijven, dan de vlotter op max, en daar ook de weerstand van opschrijven..dan je multimetertje op de andere vlotter en de vlotter op min en max en aflezen wat je multimetertje zegt.
Is de weerstand (nagenoeg) hetzeflde, dan kun je gewoon de buis vlotter erin zetten.
Mocht je het Diesel vlottertje willen hebben dan wil ik daar graag 25 euro voor hebben.
Groeten,Gerben

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
11-02-2012 06:43 #1347693 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Die dingen begeven het
Die dingen begeven het allemaal vroeg of laat. Ken eigenlijk geen oude auto die nauwkeurig de brandstof aangeeft. Wat je beter kunt doen is de volledige meter en sensor overboord doen en op moderne systemen/technieken overstappen. Met materiaal wat reageert wanneer er vloeistof langs loopt. Niet een of andere vlotter die over een schroef heen beweegt en aan de hand daarvan een bepaalde weerstand afgeeft.
 
Maar misschien is die van een latere 7 serie of 9 serie nauwkeuriger. Die zijn volledig van plastic en zien er net anders uit. Wel krijg je een probleem met aansluiting van de brandstofslangen. Op de oudere versie zitten ze er vanuit een hoek op, maar die nieuwere zitten ze er recht op. Maar als je de beide stukjes slang vervangt is er geen probleem.
Ik blijf maar op mijn dagteller rijden.
 
Ah wist niet dat ze ook een type hadden met vlotterarm. Die zijn wel iets betrouwbaarder maar nog steeds geen feest. Die zat ook in mijn 460 en die meter kon ik ook niet vertrouwen.
Die zit er best oke uit en dan ook zonder pomp in de tank. Ideaal, gewoon een aanzuigende pomp onder de auto plaatsen. Als je injectie hebt wel opletten. Tot 89 zaten er altijd 2 pompen op. Een pomp in de tank en de hogedrukpomp onder de auto. Nou bij mij heeft die intank pomp het al 2 keer begeven.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • Timen Smit
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
11-02-2012 08:32 #1347697 door Timen Smit
Beantwoord door Timen Smit in topic Nieuw
Nieuw zijn ze nog origineel te koop! Een Volvorijder schrikt niet van de prijs. Art.Nr.: 1358777 Hersteller VOLVO: KRAFTSTOFF-VORRATS Verfügbar in ca. 7-10 Werktagen 202,70 €

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
11-02-2012 10:04 #1347703 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Oordeel
Of iemand wel of niet van een prijs schrikt is niet aan jou om te oordelen Timen.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
11-02-2012 14:39 #1347734 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic en ik vind ruim 200
en ik vind ruim 200 eurootjes wel veel geld om "even" in het oude bakbeest te stoppen. Helemaal omdat het eigenlijk alleen voor de vakantie "moet"
In Nederland gewoon lpg, Scandinavië niet (of nauwelijks) te krijgen. Dus is het een beetje balen dat ie het niet meer doet.
Ik durf aan de andere kant ook niet zonder, alleen op dagteller rijden met caravan erachter is naar mijn mening niet het meest handige. (geen idee nl. wat ie verbruikt)
 
 Het mooiste is dat hij gewoon te repareren is. Ik heb geen idee hoe zo'n vlotter in elkaar steekt en of het wel te repareren is.
Eigenlijk is dat dus de vraag: Is het te repareren? Of kan er een andere (buis) vlotter systeem ingezet worden?

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • Alexander Satter
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
  • LIFE FREE OR DIE
Meer
11-02-2012 18:38 #1347768 door Alexander Satter
Beantwoord door Alexander Satter in topic .
ruben
als je weer een keer in neede bent, en natuurlijk tijd heb kunnen we die van Gerben wel testen of hij werkt op jou auto?

Volvo 940 sedan 1991 330dkm
Volvo 940 estate 1998 604dkm
Volvo 940 estate 1998 426dkm
Volvo 780 coupe 1986 in restauratie
Volvo 780 coupe 1987 428dkm
Volvo V70XC 2001 146dmiles
Volvo C70 2006 226dkm

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
11-02-2012 19:38 #1347776 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Hallo Alexander, Dat zou erg
Hallo Alexander,
Dat zou erg fijn zijn. Duurt nog wel even.... ik dacht pas ergens in week 9 dat ik eventueel in Neede zou kunnen zijn. (vakantie)
Maar hoe krijg ik die van Gerben dan in Neede? Of hen jij er ook zo eentje liggen die we even kunnen proberen.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Moderators: Jerry Stam