Geen verwarming

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
21-12-2010 14:20 #1084431 door V700 register
Geen verwarming is gemaakt door V700 register
Hoi,
De nieuwe 960 heeft geen verwarming. 0 warmte. De motor wordt snel warm en de thermostaat slaat uit. Na 5 tot 10 minuten rijden nu (met -5) gaat de thermostaat zelfs naar het rode toe. Dan zet ik de automaat in een lagere versnelling waardoor hij meer toeren maakt en dan zakt de temperatuur weer keurig naar stand rechtop zoals het hoort.
Hij bouwt wel druk op in het systeem en is die druk ook weer kwijt nadat hij is afgekoelt.
De thermostaat is vervangen. Het koelsysteem is doorgespoeld. Dat wil zeggen: ik heb alle koelvloestof eruit laten lopen (en netjes opgevangen) vervolgens apart de kachelradiator doorgespoeld door de tuinslang erop te zetten. Dat liep erg makkelijk. Wat erin ging kwam er ook weer uit.
De slangen die naar de kachelradiator, dus naar het binnencompartiment, blijven allebei steenkoud. Dus waarschijnlijk zit daar mijn probleem. Maar zit daar nog ergens een klep of schakelaar? Let wel, de schakelaar sensor dinges die in de slang zelf zit vlak voordat hij de binnenkant in gaat heb ik gebypassed door het schakeltje open te zetten en vast te maken middels een tierap. De slang is voor die schakelklep ook ijskoud.
Vadis is erg vaag hieromtrent en ik vind het plaatje wat erbij staat ook niet duidelijk omdat die slangen overal achterlangs gaan.
Heeft iemand nog een idee?

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
21-12-2010 14:26 #1298626 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Kachelkraan?
Je kan kijken of je kachelkraan werkt, dus open en dicht gaat . Ik weet niet of de plek van de kachelkraan dezelfde is al bij een 960-er latere types maar die van mij zit in de motorruimte tegen het schutbord aan.
Succes.
Groet Rik

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
21-12-2010 23:25 #1298713 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Bedankt. De kachelkraan had
Bedankt. De kachelkraan had ik al gehad. Die staat inderdaad open.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Moderators: Jerry Stam