Koppeling doseren

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
23-09-2007 00:40 #1061936 door V700 register
Koppeling doseren is gemaakt door V700 register

Hallo allen,


Vandaag in de V70 van mijn zwager gereden en 1 van de eerste dingen die mij opviel was dat de koppeling mooi gelijkmatig over de gehele 'range' aangrijpt, afgezien van de vrije slag onder en boven.


Bij mij lijkt het gebied waarin de koppeling zijn werk doet erg klein, waardoor hij moeilijk te doseren is. Alleen als ik me concentreer, gaat het vloeiend en goed.


Is dit te stellen of anderszins te verhelpen?


Recent drukgroep en koppelingsplaten vernieuwd.


Rob K.


<img src="/system/files/user3099/v70_geert.jpg" width="372" height="280" />




Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
23-09-2007 20:45 #1179419 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic geen ervaring mee
Rob, ik vond de 940 prima schakelen moet ik zeggen. Begrijp niet precies wat je bedoeld (wat geheel aan mij ligt). Overigens als ik de foto zo bekijk, weet ik wel in welke auto ik het liefste weg wil rijden, die korte koppeling is dan eigenlijk niet meer interessant, toch?

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
24-09-2007 14:13 #1179447 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic herkenbaar

Ik begrijp wat je bedoelt:


In mijn 740 moet ik ook redelijk bedachtzaam met het koppelingspedaal omgaan, omdat het 'werkingsgebied' in een relatief klein gedeelte van de volledige pedaalslag plaatsvindt. Met als resultaat dat bij enig gemis aan concentratie de estate wat lomp (met een schok) in beweging komt. 


bij mij eveneens volledig nieuwe koppeling, drukgroep, gaffel en lager.  


Ik ervaar het voornamelijk als karakteristiek, en niet zozeer als lastig...




Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Moderators: Jerry Stam