Een vraagje voor de techneuten met bakervaring:
Ik heb het diff van de bak losgehaald en wil nu het tussengedeelte (waar meen ik de 5e versn in zit) van het hoofdgedeelte scheiden. Segerring van hoofdas verwijderd en bout met afdekplaat van de andere holle as met binnensplines (waar is dat goed voor?) verwijderd.
Ik heb nu door te tikken een beetje ruimte ertussen gekregen, maar dit gaat niet bepaald gemakkelijk. Voordat ik iets forceer: moet dit er zo af kunnen, of moeten er eerst nog andere dingen gebeuren?
Voor degenen die zich afvragen waar het allemaal goed voor is: Ik wil de bak in een driewieler gebruiken (2voor, 1 achter, zoals Morgan). Voorop zit een Harleyblok, dat door een as van plm 1.50m aan de bak gekoppeld moet gaan worden, dan achter de bak een haakse overbrenging met een kettingwiel, enz.
Groeten, Hans