kleur 94 met rode bekleding??

  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
09-01-2002 21:38 #57224 door
Hallo allemaal, een vraag: Is een groene combi met kleur 94 die voorzien is van rode bekleding vanaf fabriek geleverd, of is dit niet origineel? Ik dacht dat groen altijd gecombineerd was met bruine of groene bekleding.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
12-01-2002 10:59 #59571 door
Beantwoord door in topic kleur 94 met rode bekleding??
Ik heb een groene 4 deurs uit 66. Deze heeft ook rode bekleding. Bij mij werd er eerst ook raar opgekeken. Ik ben ook benieuwd of het standaard is of dat het later erin is gekomen...<br><b>Rik</b>

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • Herm Vlake
  • Junior lid
  • Junior lid
Meer
19-11-2008 10:34 #59570 door Herm Vlake
Beantwoord door Herm Vlake in topic kleur 94 met rode bekleding??
<p>Hallo Dries en Rik,</p><p>Misschien een beetje laat deze reactie. Ik ben ook op zoek naar de originele lak/bekleding combinaties en vond deze site:http://www.volvoamazonpictures.se/ bij de afdeling brochures vind je scan van originele broxhures (in kleur) hier staan vaak de leverbare kleur bekledingcombinaties is. Kleur 94 wordt standaard geleverd met licht bruine/beige bekleding.
Groet Herm</p>

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Over de vereniging

Social

  • Facebook
  • Flickr
  • YouTube

De VolvoKV is lid van

FEHAC
KNAC
NCAD
Fehac
KNAC
NCAD