Nieuwe SU sproeiers "WAARSCHUWING"

  • Rob Baeten
  • Platinum lid
  • Platinum lid
Meer
22-04-2013 10:58 #126385 door Rob Baeten
Nieuwe SU sproeiers "WAARSCHUWING" is gemaakt door Rob Baeten
Vorig jaar heb ik de sproeiers van mijn SU's vervangen. Afgelopen zaterdag had ik een sterke benzine lucht in de wagen en het bleek dat de aansluiting met de vlotterkamer lek was. Brandstof liep van het hitteschild op de uitlaat.....had dus minder goed kunnen aflopen :cry:
Na wat rondvraag blijkt dat er NOS buizen sets in omloop zijn waarvan de seal met onderdeel nummer 237188 (item 3) niet bestand zijn tegen de nieuwe brandstof. Het restant van de seal die er bij mijn uitkwam was niet meer dan een zachte brei.




Dries Bakkenes heeft navraag gedaan bij Volvo en kan nu de nieuwe seals leveren die wel bestand zijn tegen de nieuwe brandstof. Martens autoparts had er nog twee en zal ze in de toekomst ook wel weer kunnen leveren.




Misschien even iets om in het oog te houden, een motor brand zit niemand op te wachten.

Grt, Rob



Bijlagen:

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Over de vereniging

Social

  • Facebook
  • Flickr
  • YouTube

De VolvoKV is lid van

FEHAC
KNAC
NCAD
Fehac
KNAC
NCAD