roestvrij stalen bumpers. Hoe bevallen ze?

  • Ronald Menges
  • Elite lid
  • Elite lid
Meer
13-08-2008 06:52 #50216 door Ronald Menges
roestvrij stalen bumpers. Hoe bevallen ze? is gemaakt door Ronald Menges
Ik zou graag eens willen horen hoe de roestvrij stalen bumpers voor de Amazon bevallen. Ze zijn nu een jaar in de handel. Blijven ze inderdaad mooi of kleven er ook bezwaren aan.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • Gert Vegter
  • Platinum lid
  • Platinum lid
Meer
20-08-2008 19:39 #89762 door Gert Vegter
Beantwoord door Gert Vegter in topic roestvrij stalen bumpers. Hoe bevallen ze?
Bezwaar nr 1 lijkt mij de prijs. Een hele uitgave dus, maar wellicht ook een uitkomst voor iemand die geen goede bumper(s) meer heeft en ook niet aan originelen kan komen. Wat betreft het uiterlijk ben ik van mening dat de glans van vakkundig verchroomde bumpers nooit door gepolijst RVS kan worden geëvenaard, maar dat kan persoonlijk zijn.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • Eugen Wulff
  • Platinum lid
  • Platinum lid
Meer
20-08-2008 21:41 #89761 door Eugen Wulff
Beantwoord door Eugen Wulff in topic roestvrij stalen bumpers. Hoe bevallen ze?
Gert de prijs valt mee als je het vergelijkt met de repro verchroomde bumpers(Ik denk zelfs even duur als het opnieuw laten verchromen van je oude bumper). Als je ze direct bij de fabrikant koopt,koop je meerdere sets dan wordt de prijs ook lager. Natuurlijk minder mooi dan goed verchroomde bumpers... Voor kevers zijn er verchroomde rvs bumpers te krijgen misschien ook een optie alleen vervalt dan het voordeel dat ze weer uit te deuken en opnieuw te polijsten zijn.
Binnenkort ook bij het VOD te krijgen. Zie eerder topic rvs bumpers.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Over de vereniging

Social

  • Facebook
  • Flickr
  • YouTube

De VolvoKV is lid van

FEHAC
KNAC
NCAD
Fehac
KNAC
NCAD