Brabant rit
De 4de editie van de Brabantrit vindt wederom plaats op de laatste zaterdag van de schoolvakantie in Regio Zuid, te weten 16 augustus 2025.
De Brabantrit start bij de Jacobushof in het Brabantse Boxtel (Middendreef 2, 5281 ST) waar onze Volvo’s op de parkeerplaats naast elkaar kunnen staan.
U bent daar vanaf 11:30 welkom en wordt ontvangen met koffie/thee en iets lekker. Bij goed weer zitten we gezamenlijk op het grote buitenterras en indien het regent in de oude rundveestal welke tot sfeervol café is omgetoverd.
Als U op tijd van huis uit vertrekt kunt U van te voren een wandeling maken in het mooie natuurgebied Kampina welke vlakbij de Jacobushof is gelegen.
Om ca 12.30 uur krijgt u uitleg over de rit en kan deze gestart worden. U ontvangt dan ook het welbekende rallyschildje. De route is circa 90 km lang en zal ook voor een deel langs de Kampina rijden. Onderweg is er tijd om wat te lunchen met de welbekende Brabantse gezelligheid of te genieten van al het natuurschoon wat de provincie te bieden heeft.
We eindigen deze keer net als vorig jaar weer in Vessem waar we gaan genieten op het fraaie boerderijterras van de “De Spekdonken”. U bent daar vanaf 16:30 welkom en rond 17:30 steken eigenaren Jos en Marie-Jose de BBQ voor ons aan. Net zoals vorig jaar zorgen zij samen met hun zoon en vriendin dat wij niks te kort komen. Voor ons is er meer dan genoeg om van te genieten zoals vlees van hun eigen koeien en zij doen er alles aan om de doorstroom van de barbecue voor ons zo vlot mogelijk te laten verlopen. Met dieetwensen wordt rekening gehouden, consumpties zijn voor eigen rekening. Rond 19:30 proberen we af te ronden zodat een ieder weer veilig richting huis kan.
Honden zijn op beide locaties welkom indien zij geen overlast veroorzaken en mits aangelijnd.
Het aantal deelnemers voor de BBQ is gelimiteerd op 100 personen. De kosten voor volwassenen zijn €23,50 per persoon en voor kinderen tot 12 jaar €20.
Indien u alleen aan de rit wil deelnemen dan kan dat ook. Hiervoor bedragen de kosten voor volwassenen €7,00 en voor kinderen tot 12 jaar €5,50. In totaal kunnen er 40 personen deelnemen aan alleen de rit.
De ervaring leert dat de inschrijving snel vol zit, houdt de nieuwsbrief in de gaten en zorg dat u er op tijd bij bent met inschrijven via de website. We verwachten dat de inschrijving eind juni geopend wordt.
We zien jullie graag op zaterdag 16 augustus.
Carol, Toon en Maria
en het bestuur van regio Zuid.
Evenement-informatie
Organisatie | regio Zuid |
Type evenement | Landelijke Ritten |
Startdatum | 16-08-2025 |
Sluitingsdatum | 04-08-2025 19:00 |