Nieuwe website Volvo Klassieker Vereniging !

De nieuwe website is nu live!

wat is er nieuw:,

 


  • Allereerst de vormgeving, maar dat ziet u zelf: fraai vormgegeven en overzichtelijk
  • Veel informatie over onze prachtige klassiekers
  • Meer dan 200 documenten te downloaden: onderdeelboeken, werkplaatsmanuels en nog veel meer!
  • Een voorbeeld van ons Volvo Klassieker Magazine als flipbook, de oude VKM's door leden te downloaden.
  • Een agenda met alle activiteiten van onze Vereniging
  • Een webshop met meer dan 10.000 artikelen in voorraad en online te bestellen.
  • Een forum met alle functionaliteiten die daarbij horen
  • Een geïntegreerde database van leden met hun auto's, zelf te muteren.

En nog veel meer! Neem de tijd en surf eens langs alle pagina's.

Veel plezier op deze website!

Als u ingelogd bent kunt u de beschikbare documentatie downloaden, posten op het forum en via de webshop onderdelen bestellen in onze Onderdelenshop. Verder ziet u na het inloggen links het zogenaamde 'Gebruikers menu'.

Belangrijk is dat u uw persoonsgegevens controleert en zonodig aanvult of corrigeert, Deze correcties worden direct doorgevoerd in de ledenadministratie. Zorg ook dat uw emailadres is ingevuld. Belangrijk voor het forumgebruik en nieuwsbrieven!
Controleer dan ook gelijk even de autogegevens, met name type en motor.

Lid worden van onze Vereniging?
wilt u als bezoeker ook dezelfde mogelijkheden op deze site en nog veel meer? Word dan lid! Kijk onder de knop 'Vereniging' en klik op de knop 'lid worden' en u treft alle informatie aan over het lidmaatschap.

Gastregistratie:
U kunt u ook registreren als gast. Dan kunt u deelnemen aan de discussies op het forum. Maar waarom wordt u eigenlijk geen lid? Dan hoort u er echt bij en ontvangt u ook nog eens ons prachtige Volvo Klassieker Magazine